2019 clİo4 0.9 joy model İçİn bİc modul varmi ?

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar aracımı yeni aldım orjinal Touch model android auto car play destekli cihaz taktım; fakat yol sürüş vs bilgilerini göremiyorum BİC modul 2019 model Joy 0.9 ARAÇLARDA mevcutmu yoksa alıp takmamız mı gerekiyor bu konuda bilgi verecek arkadaş varmıdır.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar aracımı yeni aldım orjinal Touch model android auto car play destekli cihaz taktım; fakat yol sürüş vs bilgilerini göremiyorum BİC modul 2019 model Joy 0.9 ARAÇLARDA mevcutmu yoksa alıp takmamız mı gerekiyor bu konuda bilgi verecek arkadaş varmıdır.
aracınızda bic modülü yok.bic modülü alıp kodlamanız yada kodladmanız lazım

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ben Çıkmacılarda satılan icon araçlardan sökülme bic modül alsam taksam çalışır mı ?

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ben Çıkmacılarda satılan icon araçlardan sökülme bic modül alsam taksam çalışır mı ?
çıkma alacan modülün 2019 yada 2020 model olması gerekli

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazı toptancılarda sıfır satılıyor onlar tak çalıştır mı

Tommi-Makinen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam bende , 2019 Joy Clio sahibiyim ve 2019 touch araclarda bulunan ekrandan kullanmak istiyorum ancak sifir ayarinda bir cihaz ariyorum sanirim orijinali LG .Dediginiz gibi direkt tak calistir olarak kullanmamiz mumkun mu?

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bir tane çıkma buldum da araçtaki yeri neresi?.. Bir de nerede kodlatacağım?

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeri torpidonun arkasında göğüs içinde.hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama kodlayacak birini bulmanız çok çok zor.modüldü,kodlamaydı ,ve diğer masraflarıda ekleyince rahatlıkla eski teybi satıp android bi cihaz satın alabilirsiniz.
Ben bir tane çıkma buldum da araçtaki yeri neresi?.. Bir de nerede kodlatacağım?

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben yurt dışından 0 getirttim bazı facebook gruplarında 1500 1750 satanlar var ama sıfır değil aracınız Joy paket olduğu için sıcaklık değerlerini göstermiyor bende taktım montaj bitti fakat sıcaklık yol sürüş bilgilerini göstermediği için teybi biraz eksik kullanıyorum amacım bic modul bularak aktif teybi full kullanabilmek araştırmaya devam edıyorum BİC MODUL KODLAYAN VARSA ne kadara yapıyorlar bunu da araştırıyorum