2021 Megane 4 1.3 tce sedan ön panjur farklı

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön panjur krom yeri farklı bu kromlari nasıl temin edebilirim

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisi olan varmı arkadaşlar

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel

UMUT DOGAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba aracınızı ne zaman aldınız.ben 22 mart ta teslim aldım 2021 model..aracı yeni yeni tanımaya başladım,şuan için bi sıkıntı yok gibi,sizde durum nedir acaba 2020 lere göre farklı birkaç özellik var sizin çözebildiginiz gizli özellik vb başka birşey varmı,yada dikkat etmemiz fereken birşey varmı..

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun 13 Mart'ta aldım. Ekstralar zaten belli deri direksiyon, sisler LED dönüşe göre yanıyor, Bende bazen ilk çalıştırmada çat diye ses geliyor uzun süre yatınca araç. Sonraki aşamalarda yok bu ses sizde varmı, millet debriyaj sesi var diyor alt kasalarda , ben anlamadım ama sanki çok dikkat edince var gibimi anlamadım. Sizde nasıl ilk aşama yüksek devir seslimi

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun 13 Mart'ta aldım. Ekstralar zaten belli deri direksiyon, sisler LED dönüşe göre yanıyor, Bende bazen ilk çalıştırmada çat diye ses geliyor uzun süre yatınca araç. Sonraki aşamalarda yok bu ses sizde varmı, millet debriyaj sesi var diyor alt kasalarda , ben anlamadım ama sanki çok dikkat edince var gibimi anlamadım. Sizde nasıl ilk aşama yüksek devir seslimi