2023 ün İLK HARİTASI

recebg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam iyi günler, Clio 4 aracımı yeni aldım 2014 model aracım. Ekran açıldığında Küçük bir uyarı şeklinde navigasyon hatası veriyor ok dediğimde uyarı gidiyor ama harita uygulaması pasif. Birde ekranda saat ayarlamak istediğimde saati kaydetmiyor ekran sürümü mevcut olan 4.0.2. Acaba bu harita güncellemesi ile ekranı ve harita ikisi birlikte güncellenip bu sorunlar gider mi?

Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese hayırlı günler.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Hocam iyi günler, Clio 4 aracımı yeni aldım 2014 model aracım. Ekran açıldığında Küçük bir uyarı şeklinde navigasyon hatası veriyor ok dediğimde uyarı gidiyor ama harita uygulaması pasif. Birde ekranda saat ayarlamak istediğimde saati kaydetmiyor ekran sürümü mevcut olan 4.0.2. Acaba bu harita güncellemesi ile ekranı ve harita ikisi birlikte güncellenip bu sorunlar gider mi?

Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese hayırlı günler.
Öncelikle burada paylaştığım 2018 Q4 haritayı formatlanmış flash belleğe at araca tak ve yüklenmesini bekle.(yüklenmezse ikinci haritaya geçme) tercihen araç çalışır vaziyette olsun daha sonra flash belleği formatla ve medianav için oluşturulmuş 2023.03 isimli haritayı yükle saat içinde bunları yükledikten sonra tekrar dene saati otomatik yapma manuel de bırak düzelmesi gerekir.

23013PC75G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

goxel2804

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah razı olsun hocam...

recebg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ilk Q4 dosyasını FAT32 biçiminde formatlanmış flash belleğe attım araca taktım iki tane farklı flash bellekle denedim ama gene usb okunamadı diyor güncelleme ekranı gelmiyor.

mertali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ilk Q4 dosyasını FAT32 biçiminde formatlanmış flash belleğe attım araca taktım iki tane farklı flash bellekle denedim ama gene usb okunamadı diyor güncelleme ekranı gelmiyor.

zip/rar dan çıkarıp açık alana (klasörsüz) *.lgu olanı attınız değilmi

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Wince tarafına geçebilirsen 2018 Q4 haritayı klasör olarak kopyala yapıştır yapman gerekecek. (Yapabilirsen söyle 2018 Q4 ü NNG olarak paylaşayım)

recebg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet hocam direk dosyanın hâm halini çıkarıp rar dan attım usb belleğe.

recebg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Wince tarafı derken hocam konuya hakim değilim ama tarif ederseniz yapabilirim o işlemi.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Wince tarafı derken hocam konuya hakim değilim ama tarif ederseniz yapabilirim o işlemi.
Tarif etmekle olmaz kendi sürümünüzde wince tarafına nasıl geçeceğinizi forumu biraz araştırarak öğrenin çok zor değil daha sonra bildirin haritayı açılmış olarak buradan paylaşayım.

recebg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tarif etmekle olmaz kendi sürümünüzde wince tarafına nasıl geçeceğinizi forumu biraz araştırarak öğrenin çok zor değil daha sonra bildirin haritayı açılmış olarak buradan paylaşayım.

Hocam Windows CE menüsüne girme yolunu buldum. Daha sonraki işlem ne olacak sizin atacağınız dosyayı nereye atmam gerekiyor ?