ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Depoyu Full Tutuyorum Zaten E Full Depo Mazot Da Beni Koye Goturur Her Turlu Odunsa Odun Erzaksa Erzak Mevcut Koyde Sakarya Akyazi İlcesinde Otoyoldan Cikista Akyazi Mudurnu Yolunda Balballi Beklerim Gelen Olursa Yer Arazi Musait (Haci Ya Ragmen)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
abi 21 i çarşambaymış ya cuma olsaydı inanırdım ama :D yinede erzak neyin yapalım bari nolur nolmaz :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
eyvah yanlış bakmışım cumaymış gerçek bu gerçek :D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
akşam bunu oda arkadaşlarımada okudum sonuç: 4 e kadar uyku yok sabahta derse gidemedim :S :D

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 21 ine yıkanmayı unutmayın :D

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Tüm Dünyada, bir kaç dakikada, Moskova saatiyle saat 10'da, 21.12.2012'de
*tam karanlık çökecek,
*tam sessizlik olacak
*ışık, elektrik, iletişim, ses-hepsi yok olacaktır.

hımm

ay karardığı,güneş ve ay birleştiği zaman. insan o gün: "kaçış nereye?" der. hayır, sığınacak herhangi bir yer yok. o gün, 'sonunda varılıp karar kılınacak yer yalnızca rabbinin katıdır. (kıyamet suresi, 8-12)

Fox aga, güzel ayet örneği vermişin de, yalnuz, daha Deccal, Mehdi(AS) ve İsa (AS) gelecek, acele etmen, kıyamet değil olacak olan... bunlar gelmeden Kıyamet olmaz korkman... sadece farklı ciddi değişim-etkileşim sürecinin başlangıcı sanırsam... kısa süre anlık değişimler, durağanlık içinde dönüşüm, bazıları hissedilir-görülür, bazıları farkında olmaksızın, sıçrama ve güncellemelr olacaktır... 21.12. den sonra herşey eskisinden farklı ve uzaklaşır olacaktır... o gün biraz sorunlar olabilir... tedbirli ve itidalli olunursa yeterli olur... :eyvıslık (muhtemelen putperest arkaşalarda o günden sonra bazı şeyler değişir...)

Arkadaşlar 21 ine yıkanmayı unutmayın :D
evet, her ihtimale karşı, temiz olmakta fayda var, o gün ufak tefek can kayıpları (korku,şok,cinnet,cinayet,vs) olabilir... :eyvıslık

Mülk ve Takdir Allah(cc) ındır... aciz kullarına ufak tefek sınavlar olacaktır her zaman... Akilli olmakta fayda var... Ya Hay, Ya Kayyum (cc)... hımm

(bazıları da mal gelip mal gider, buda ayrı mevzuu...:cool:)

Son düzenleme:

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkımızda hayırlısı artık beliyoruz :kahve

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ohh be şöyle bi kaç ay kafa dinleyelim. Sevdim bunu;)

XT615 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi