22 Mart RFC Yalova Kahvaltı Organizasyonu

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Eşim,5 aylık Kızım ve 2 arkadaşımla birlikte inşlh bende oradayım kardeşim. en az 3 yada 4 yazalım bana ;) İlk kez katılmak nasip olacak inşlh :eyv

Katılımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Listeye adınızı ilave ettim. Ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim. İlk kez katılıyorsunuz, dikkat edin çok kötü alışkanlık yapıyor RFC'ın bu organizasyonları.:eyv

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Listeye adınızı ilave ettim. Ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim. İlk kez katılıyorsunuz, dikkat edin çok kötü alışkanlık yapıyor RFC'ın bu organizasyonları.:eyv
Abi benim için çok büyük bir gurur ve mutluluk birlikte olmak. Bundan önceki organizasyonlara gelemedim iş gereği birde çocuk cok küçüktü. Hoş şimdide küçük ama olsun alışsın şimdiden daha çok katılcaz hayırlısıyla :eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Güncel olsun dostlar haydi Yalova'ya

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Nöbete devam. Bu meşale sönmeyecek 22 Mart'a kadar..:bayrak

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
beyler katilmayan gene cook sey kaybeder haydi bakalim

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Dostlar İstanbul tarafından gelenler için buluşma noktası Yalova Özdilek Avm otoparkı olacak :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Dostlar İstanbul tarafından gelenler için buluşma noktası Yalova Özdilek Avm otoparkı olacak :eyv

Bu detayı İstanbul veya çevre il ve ilçelerden tek gelecekler için konu başlığındaki metine ve facebook sayfasındaki etkinlik açıklamasına ilave edebilirmisin Savaşım..:eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
istanbul'dan katilacak olan arkadaslarimiz ile ortsk bir saatte mehmetcik vakfi opette bulusup birlikte gelicez o konu tam liste belirlendigin de programlanacak dostlar hep birlikte ozdilekte oluruz insallah

stronger83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbul'dan katilacak olan arkadaslarimiz ile ortsk bir saatte mehmetcik vakfi opette bulusup birlikte gelicez o konu tam liste belirlendigin de programlanacak dostlar hep birlikte ozdilekte oluruz insallah
Karadan mı yoksa feribotla mı gideceğiz bu konuda bir fikir var mı? Benim ki feribotları pek sevmiyor :) inmesi binmesi sıkıntı oluyor :)

Son düzenleme:

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş