22 Nisan Çorlu Buluşması *USTA Çekimleri...

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel gün geçmiş emeklerinize sağlık

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Yaw Usta o kadar dedim sana resimde ben yokum yaww :(

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize ayağınıza sağlık. Hepsi birbirinden güzel kareler, ama benim gözüm bulutta kaldı. Halil abi: Ön arka Renault Sport Sticker'ı için koyu mavi bastırabilirmiyiz ? Yarın son banka işlemim sonuçlanıcak, eğer çözülürse cuma'ya kalmaz bir dci daha geliyor.

trk_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süper bi organizasyon olmuş gerçekten :)

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Güzel bir buluşma oldu emeği geçen herkese teşekürler...:)Yalnız resimlerin %90 ı bana aittir...:eyv

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza sağlık,Maşallah

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Heyy Maşallah heyy,çok güzel bir buluşma olmuş valla ayaklarınıza sağlık

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz rötarlı olsada toyota supra ile gelebildim sonunda :cool: Eti ve maçı kaçırmadığımız için çok şanslıydık. Gerçekten çok eğlendik yediğim sucukların tadı hala damağımda harikalardı bir kez daha ellerine sağlık ustaların. Maçta emmi ile baya çekiştik hatta bir ara seyirciler her çalımda ooooowww, booowwwww hoowwwwww diye eşlik ettiler o video kimde varsa eklerse sevinirim hehe Bende bendeki fotoğraflı ve videoları yayınlayacağım birazdan gelen herkesin ellerine, ayaklarına, araçlarına sağlık :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline saglık abi :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize ayağınıza sağlık. Hepsi birbirinden güzel kareler, ama benim gözüm bulutta kaldı. Halil abi: Ön arka Renault Sport Sticker'ı için koyu mavi bastırabilirmiyiz ? Yarın son banka işlemim sonuçlanıcak, eğer çözülürse cuma'ya kalmaz bir dci daha geliyor.
Eyvallah Burak, hadi gelsin artık şu dci:) o stickerlardan bulman zor onu internetten alıp araca göre uyarladık kalıbı falan yok...
Biraz rötarlı olsada toyota supra ile gelebildim sonunda :cool: Eti ve maçı kaçırmadığımız için çok şanslıydık. Gerçekten çok eğlendik yediğim sucukların tadı hala damağımda harikalardı bir kez daha ellerine sağlık ustaların. Maçta emmi ile baya çekiştik hatta bir ara seyirciler her çalımda ooooowww, booowwwww hoowwwwww diye eşlik ettiler o video kimde varsa eklerse sevinirim hehe Bende bendeki fotoğraflı ve videoları yayınlayacağım birazdan gelen herkesin ellerine, ayaklarına, araçlarına sağlık :D
Çalım atmak boş iş Tufan gol atmak önemli olan:p buluşma videolarında iki ayrı konu var oraya bak...