25 Binde Megane 2

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba sizin olsaydı isteyeceğiniz ütopik rakamları düşünemiyorum bile :D

Neyse motorunda ki parlaklık içinize dert olmasın :))

Ağaaaa ya benim ya onun farketmez aklı başında insan her malın bi fiyatı olacagını bilir ona göre fiyat verir yukarda arkadasın dediği gibi öncedende ilan vermiş satamamış bu sekılde yine satamaz ve yine böyle kalır

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç temiz Fiyat binene göre değişir Alacak kişiyede verecek kişiyede hayırlı olsun:eyv

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir araç ne kadar temiz olursa olsun antika derecesine gelmediği sürece yüksek fiyat istenmez aracın modeli düşük evet temizlik çok etken bir konu ama model de çok önemli piyasa böyle. 31.000 tl ye km si 100 bin den aşağıda dizel megane 2 ler var 2007 2008.

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir araç ne kadar temiz olursa olsun antika derecesine gelmediği sürece yüksek fiyat istenmez aracın modeli düşük evet temizlik çok etken bir konu ama model de çok önemli piyasa böyle. 31.000 tl ye km si 100 bin den aşağıda dizel megane 2 ler var 2007 2008.

o dizel megane lardan belki 15 tanesini servise soktuk hepsinin km si düşürülmüş çıktı daha sonra orjinal bulduk kullandık 145 bin km de diye kimse hakkını vermedi herkes ölücülük yaptı. daha sonra benzinli megane aldım 100 bine geldi kar ederek sattım sonra yine benzinli aldım bu sefer 180 binde 22 bin e sattım (3-4 parça değişenli) iki hafta önce 1.4 autahantic 2005 model megane ı 23 bin kusura sattık şu gerçektir ki benzinli megane para bırakıyor ve piyasası iyi gidiyor km sıkıntısı olmuyor. bu linkteki araç da çok güzel ama 10 yıldır yatmış bi araç onu göz önüne almak gerek. megane ın bir çok yerini söküp takmış biri olarak çok fazla plastik kullanıldığı için seri kullanımda sık hata vereceği kanısındayım.