26.03.2014 Magazin Haberleri

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RTÜK affetmedi

Bülent Ersoy Show bitti cezası bitmedi. RTÜK, Show TV’ye 151 bin lira ceza kesti.

B%C3%BClent-Ersoy.jpg

RTÜK toplantısında 12 Ocak’da Show TV’de yayınlanan, Bülent Ersoy’un sunduğu program ele alındı.Programın sonunda bir anons yapan Ersoy, ‘RTÜK Amca bana kızmasın ama, emekçinin hakkını vermeyi onlar da kabul eder. Bu bir reklam değil, içimden geldi, beni bağışlasınlar. Bu giysimin yaratıcısı, emeğini, göz nurunu, hissiyatını, her şeyini döken, büyük usta, büyük modistra, büyük Nur Yerlitaş ve ekibine binlerce teşekkürler ediyorum” dedi.RTÜK raporunda, Bülent Ersoy’un isim vererek modacısının tanıtımına yönelik ifadeler kullandığı ve gizli reklam yaptığı savunuldu. RTÜK üyeleri de aynı gerekçe ile, Show TV’ye 151 bin lira para cezası verdi.

http://www.theworldline.com/rtuk-affetmedi-2/

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nihat Doğan’ı da hacklediler

Şarkıcı Nihat Doğan’ın Twitter sayfası, “Siber Ergenekon Tim” adlı bir grup tarafından hacklendi.

nihat-dogan.jpg

Doğan’ın sayfasını hackleyen grup, sayfada, “AKP’li oldun, Komünist oldun, en sonunda HDP’li oldun ama bir Türk olamadın, Türkçü olamadın be Nihat.” mesajını paylaştı.

nihat-dogan-twitter.jpg

NİHAT DOĞAN’DAN SONRA ERTEM ŞENER’E DE BÜYÜK ŞOK

Şarkıcı Nihat Doğan’ın Twitter hesabını hackledikten sonra cep telefonu numarasını da ele geçiren hackerler, sunucu Ertem Şener’in de cep telefonu numarasını bulup hackledikleri Nihat Doğan’ın hesabından numaraları yaydılar. Alınan bilgiye göre Nihat Doğan ve Ertem Şener’in numarası paylaşıldıktan sonra bir çok hakaret ve tehdit içerikli mesajlar geldi. İşte Ertem Şener de hesabından böyle isyan etti.

ertem-sener-tweet.jpg

http://www.theworldline.com/nihat-dogani-da-hacklediler/

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuba Ünsal doğum kilolarını böyle atmış!

Tuba Ünsal, hamilelik kilolarını iki çocuğuyla baş etmeye çalışırken verdiğini söyledi.

Tuba-%C3%9Cnsal-hamilelik-kilo-form.jpg

4 ay ön*ce ikin*ci ço*cu*ğu Ci*va*n’*ı dün*ya*ya ge*ti*ren Tu*ba Ün*sal, ha*mi*le*lik dö*ne*min*de al*dı*ğı faz*la ki*lo*la*rı kı*sa sü*re*de ver*di.
Spor ve di*yet prog*ra*mı yap*ma*dan za*yıf*la*dı*ğı*nı söy*le*yen ün*lü oyun*cu, işin sır*rı*nı ise şöy*le açık*la*dı: “İ*ki ço*cuk*la ay*nı an*da il*gi*len*me*ye ça*lış*mak ger*çek*ten önem*li bir efor sarf et*ti*ri*yor. On*lar*la ba*ş et*me*ye ça*lı*şır*ken ki*lo fa*lan kal*ma*dı. Ay*rı*ca eşi*me kar*şı olan so*rum*lu*luk*la*rım da var ta*bi*i.”

İki çocuk arasında kaldım

Öte yan*dan 4 ya*şın*da*ki kı*zı Sa*re*’nin de ye*ni do*ğan Ci*van yü*zün*den kıs*kanç*lık kriz*le*ri*ne gir*di*ği*ni be*lir*ten Ün*sal, iki ço*cu*ğun ara*sın*da kal*dı*ğı*nı be*lirt*ti.

http://www.theworldline.com/tuba-unsal-dogum-kilolarini-boyle-atmis/