< 26.12.2011 Antalya RFC- Mini Buluşma Fotografları

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
falez boyu iyi takılmışsınız. jantlarımı değiştirmediğim müddetçe aranız aktılamam :) bu jantlarla insan içine çıkamam. coupelerin jantları hep farklı çelik jant orjinalini saklayan yok mu alayım ben. sac jant taktırdıgıma pişmanım :(

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
falez boyu iyi takılmışsınız. jantlarımı değiştirmediğim müddetçe aranız aktılamam :) bu jantlarla insan içine çıkamam. coupelerin jantları hep farklı çelik jant orjinalini saklayan yok mu alayım ben. sac jant taktırdıgıma pişmanım :(
Bizde arabaların önemsiz olduğunu anlamadın sen galiba maksat dostluk arkadaşlık, ZLZ F7R'da da teneke jant var Fluence kapaklı dynoyada öyle çıktı...:eyv

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel buluşma seviyorum antalyayı qw
Bizde Seni Seviyoruz Kardeşim qw
inş haydar abi devamlılığı var bu buluşmaların :)
Eyvallah kardeşimm qw
Abiciğim olur mu böyle şeyy yaa ayıp ettin yaa araç konusu sıkıntı değil canın sağolsun.Jant işini de ayarlarız dert etme
Eyvallah qw
Bizde arabaların önemsiz olduğunu anlamadın sen galiba maksat dostluk arkadaşlık, ZLZ F7R'da da teneke jant var Fluence kapaklı dynoyada öyle çıktı...:eyv
Araçlar bizde sadece dostluk bağı için araçtir.Amaç,dostluk birlik beraberlik

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Markalar farklı olsada dostluğun adresi RFC
Bol muhabbetler:eyv