26 garage 'in izmir li misafiri

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ayaklarınıza yüreklerinize sağlık :) ankarayada bekleriz :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orda yanınızda olmayı çook isterdım :(

Öyle güzel zaman geçirmişsinizki canım çekti yahu C.ertesi günü bendemi gitsem 26 Garage'ye :eek::eek::eek:

Genel bir 26 garage buluşması olacak yakın bir zamanda kubilay üstünde çalışıyorum en uygun zamanı kollayacağız ve hava şartları da izin verirse fırsattan istifade herkesi burda görmek beni çok mutlu edecek için rahat olsun :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Makinalar zaten muhteşem fazla söze gerek yok:eyvFotolardaöylesine güzelki her karede ayrı bir keyif alıyor insan,emeklerinize yüreklerinize sağlık dostlar gözümüz gönlümüz açıldı:masallah

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Espark AVM memleketim haberim olsa takılırdım peşinize, o servisteki sorumlunun adını unuttum halbuki yeni görüştük. Süper bi gün olmuş ellerinize sağlık.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Espark AVM memleketim haberim olsa takılırdım peşinize, o servisteki sorumlunun adını unuttum halbuki yeni görüştük. Süper bi gün olmuş ellerinize sağlık.

Tanışmak nasip olucak kardeşim 26 GARAGE da buluşma olduğunda da başka zaman da da beklerim sticker ön arka aracında yoksa iletişime geç benimle sana vereyim :eyv

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşAllah.. ben eve bittim güle güle sağlıklı mutlu otururunuz inşAllah.. bu arada reşat arka tamponu yeni gördüm orjinal bi başka duruyor ;))

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Şu kareleri görüpte kıskanmamak elde değil. Ayaklarınıza sağlık gençler.:eyv

Hakkı bey o zaman 26 Garage Mangal Organizasyonuna bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Htmakina