26 RS F1 Team satışta arkadaşlar

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar epeydir 26 rs konusunda bir konu açmamıştım ama satışı ile ilgili konu açmam gerekti çünkü aile ve büyüme konusunda hoş sıkıntılar başlamadan dört kapılı bir araça geçme dönemine girmiş bulunmaktayız ( birazda eş dayatması diyelim qw )

Araç ı sizler çok iyi biliyorsunuz ancak bilmediğiniz çok önemli şey an itibari ile araçın motoru sıfırdır evet sıfır :) motoru fransadan getirtmek suretiyle komple motoru yeniledim ve daha rodaj ını yapmadan yeni sahibine yolculuğuna başlayacak umarım siteden bir dostumuz arkadaşımıza gider ve araça nasıl baktığımı ve özenle koruduğumu kendi de kullanarak tecrübe eder. Aracın ilanını yeni verdim onaydadır şuan bakalım yeni sahibi kim olacak umarım bizden biri olur ve site den uzaklaşmaz bu koleksiyonluk araç :eyv

Not: Salı günü bir işim var eğer o olumlu geçerse satışı iptal edicem allahtan hayırlısı ne ise o olsun ama umarım o işim hayırlı geçer ve araç ömür boyu bende kalır

Bakmak isteyen dostlarım ilan nosu : 153796983 ama ilan daha yayınlanmadı o yüzden burdan açtım konuyu. Satılıklar bölümüne de konu açacağım onaydan sonra...

1187003_220095608187786_2042442452_n.jpg

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim umarım o işin olumlu geçer de RS kimseye satılmaz. Her ne kadar alan iyi bakacak olsa da sen dahil herkesin aklına bir acaba gelicek ve yazık oldu araca diyeceğiz. Ben şahsen senden çıkmamasını dilerim. Tabi yine de hayırlısı ne ise o olsun. Allah yardımcın olsun. İyi forumlar.:)

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 milli piyangoya daha cok var :) ben alırdım ama

hayirli li satislar abim

umarım bizden birisine gider

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim umarım o işin olumlu geçer de RS kimseye satılmaz. Her ne kadar alan iyi bakacak olsa da sen dahil herkesin aklına bir acaba gelicek ve yazık oldu araca diyeceğiz. Ben şahsen senden çıkmamasını dilerim. Tabi yine de hayırlısı ne ise o olsun. Allah yardımcın olsun. İyi forumlar.:)

sağolasın anılım bakalım salı ola hayır ola :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 milli piyangoya daha cok var :) ben alırdım ama

hayirli li satislar abim

umarım bizden birisine gider

Reşatım allah hayırlısını versin hepimize salı günü durumlar netleşirse satışı ömür boyu yok araçın :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun kardeşim,araç tam istediğin gibi olmuşken satmana bende üzülüyorum,umarım beklediğin iş kısa zamanda hallolur ve satmazsın...:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeşim,araç tam istediğin gibi olmuşken satmana bende üzülüyorum,umarım beklediğin iş kısa zamanda hallolur ve satmazsın...:eyv

İnşallah abim. Aynen dediğin gibi araç full kondisyona geldi ama şimdi satmak pek istemesemde eş durumum araçlardan daha değerli olduğundan önce ailem :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlısı olsun abim.İnşAllah işin rast giderde satmazsın aracı.Muhteşem bir ikilisiniz benim gözümde.:eyv

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun. İnşallah iş durumun hallolurda RS sende kalır murat abi