26 RS konya gidiş dönüş ortalama rekoru

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3.3 ile forum rekoru bende hehe

R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 Pro İle Gönderildi

Kubi hala dizelle benzinli kıyaslaması içindemisin !! 3 lt yaptım kardeşim onu geç sonra ben tekrar sana yakalaman gereken bir değer yaparım ödevin 3 lt ( araç 1.5 dci symbol - 3.8 lt dci F kangoo)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekonomik sürüş için şehir içi ve dışında uyguladığınız yöntemleri öğrenebilir miyim ? Ben de 2002 Clio HB sahibiyim,Zavoli sıralı sistem lpg var aracımda fakat şehir içi çok fazla tüketiyorum gibi geliyor.

bir de ilk ağızlardan püf noktaları öğrenmek isterim.

Kardeşim şehir içi genelde 7.6 ila 8.5 lt yakıyorum ama ara gazları fena oluyor. Bu değerler şehir dışı olan çoğu resimler. Püf nokta çok bir ara özelden yazarım sana ama en başta şunu unutma sabır....

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla maşAllah hocam dCida bu değerlerde gezenler varken rs le bu değeri yakalamanız müthiş :)

Sağolasın beni bilenler bilir bir araç aldığımda en alt yakıt değerini bulurum ve bu araç 5.8 lt görecek sanırım o son nokta olacak çünkü bugün bir başka açı yakaladım ve onu uygularsam o değeri görücem ve sizinle paylaşıcam :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle valla :) bizim flu ş.içi 6, 6.5 arası yakıyor uzun yolda düşüyor tabide yani gerçekten bu değerler bir RS için 2000 benzinli motor için harika değerler rabbim akza bela vermeden binmeyi nasip etsin abi :eyv :eyv

Bakicim birgün genel bir konu açacağım ilgilenen arkadaşlara kardeşlere ve büyüklerime ayrıntılı olayı anlattığımda yapabilecekler hatta çıta yükseltenler olacak istediğim şey sadece aslında zaten pahalıya aldığımız yakıtları en ekonomik nasıl harcarız hemde bazı zevklerimizden ödün vermeyerek :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bakicim birgün genel bir konu açacağım ilgilenen arkadaşlara kardeşlere ve büyüklerime ayrıntılı olayı anlattığımda yapabilecekler hatta çıta yükseltenler olacak istediğim şey sadece aslında zaten pahalıya aldığımız yakıtları en ekonomik nasıl harcarız hemde bazı zevklerimizden ödün vermeyerek :eyv

en kısa zamanda bekleriz konuyu inşallah :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel değerler kardeşim. Ama aynı zamanda sağlıkla evine kavuşman daha önemli. Geçmiş olsun.:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Sümbül maşAllah.:)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tebrikler Murat Abimm , Değerler Çok İyi Gercekten :eyv :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel değerler kardeşim. Ama aynı zamanda sağlıkla evine kavuşman daha önemli. Geçmiş olsun.:eyv

Allah razı olsun hakkı abi. Evet ne olursa olsun eve.sağ salim varmak çok önemli yolda iki tır.devrilmişti ve insan ne kadar iyi şöför.olursa olsun hız felaket doğurur herkes bir saat geç gitsin ama gitti desinler.

en kısa zamanda bekleriz konuyu inşallah :)

Tamam bakicim toparlıcam yakında.

Tebrikler Murat Abimm , Değerler Çok İyi Gercekten :eyv :eyv

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sağolasın beni bilenler bilir bir araç aldığımda en alt yakıt değerini bulurum ve bu araç 5.8 lt görecek sanırım o son nokta olacak çünkü bugün bir başka açı yakaladım ve onu uygularsam o değeri görücem ve sizinle paylaşıcam :eyv
O püf noktayı bekliyorum hocam önce dizelde ardından belki benzinlide uygularız biz de :)