2600kmde değişmesi gereken arka lastik

mismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta continental spc2 205/55/16 91v vardı aracı aldığımda adam lastikleri alalı 6-7 ay oldu demişti ben aldıktan sonra 24bin km yaptım lastikler bitti öyle pati de çektirmem arkasınıda kaydırmam ama şaşırdım çabuk bitmesine

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun çıktı. Benim ehliyetim aslında vardı ama ben almak için 1000tlmi çaldırdım ben o yuzden cezalandım ehliyet parası birdaha bana vermediler. Keşke verselerdide 3000lira ceza yemeyip 1000lira gitseydı:sinirli

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kabul ediyorum ben boş yol gördümmü etrafda ses yoksa ver patiyi ver kompresörü ver el frenini sağ sola kırarak. El frenini çekmedende kaydırdığım zeminler de oldu. Ayrıyeten clio otomatik:sinirli düz yolda yan vermek için el frenini çektiğinde vites buyultuyor anca u dönüşlerde dururken havalıdurmak için yapabiliyorum veya az açı vererek düz yolda yanlıtıyor ve babamın araç manuel ama el freni otomatik :sinirli yakında kangooyla yapıcama ama onada tırsıyorum araç normal kangoolar gibi değil elemanlar içine etti arabanın. Mesela son durak var inciraltı orda hafi geniş açılı sıfır çizmeyi becermiştim arabanın 2.günü yani 2mayısda. Bir kerede ilayahat fakültesinin ordaki kavşakda tam tur atıyım derken asıldım el frenine sonra bi baktım ön lastikler takkkkkkkk yapıyor bıraktım el frenini sonra birdaha dikkatlice yaptım manuele alıp ama yinede vites büyütüyor devir küçülüyor lastiklere güç gitmiyor:sinirli. Ayrıyeten ben pistede inşallah abime bir güzel güçlü bir spor araba yapıcaz laguna coupe e93 e92 f30 f22 gibi bir araba veya e60. O zaman çıkıcam piste inşallah

Oziozmo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kabul ediyorum ben boş yol gördümmü etrafda ses yoksa ver patiyi ver kompresörü ver el frenini sağ sola kırarak. El frenini çekmedende kaydırdığım zeminler de oldu. Ayrıyeten clio otomatik:sinirli düz yolda yan vermek için el frenini çektiğinde vites buyultuyor anca u dönüşlerde dururken havalıdurmak için yapabiliyorum veya az açı vererek düz yolda yanlıtıyor ve babamın araç manuel ama el freni otomatik :sinirli yakında kangooyla yapıcama ama onada tırsıyorum araç normal kangoolar gibi değil elemanlar içine etti arabanın. Mesela son durak var inciraltı orda hafi geniş açılı sıfır çizmeyi becermiştim arabanın 2.günü yani 2mayısda. Bir kerede ilayahat fakültesinin ordaki kavşakda tam tur atıyım derken asıldım el frenine sonra bi baktım ön lastikler takkkkkkkk yapıyor bıraktım el frenini sonra birdaha dikkatlice yaptım manuele alıp ama yinede vites büyütüyor devir küçülüyor lastiklere güç gitmiyor:sinirli. Ayrıyeten ben pistede inşallah abime bir güzel güçlü bir spor araba yapıcaz laguna coupe e93 e92 f30 f22 gibi bir araba veya e60. O zaman çıkıcam piste inşallah

Kolay kazanılan paranın hikmetimi yoksa emeksiz elde edilmiş arabanın içler acısı halimi çözemedim...

Allah ıslah etsin. Ben arabam rodajdayken 70 i geçmedim 2000 devirin üstüne çıkmadım. aldığının 2. günü yanlama sıfır çizme nedir...

milletin canına kastetmenin nasıl mazereti olabilir. Yolda görsem.... neyse...

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

https://instagram.com/p/5CeHJMg6s7/

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Milletin canına kastettiğim filan yok. Uygun yerlerde yapıyorum bu işi mesela inciraltı son durak. Gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Furk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolay kazanılan paranın hikmetimi yoksa emeksiz elde edilmiş arabanın içler acısı halimi çözemedim...

Allah ıslah etsin. Ben arabam rodajdayken 70 i geçmedim 2000 devirin üstüne çıkmadım. aldığının 2. günü yanlama sıfır çizme nedir...

milletin canına kastetmenin nasıl mazereti olabilir. Yolda görsem.... neyse...

Ben olsam kapıya dalardım daha şık olurdu

Sent from my iPad using Tapatalk

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[emoji1] [emoji1]

Bence tam bu konuya uygun ustam.

*"nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir"

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalnız kazadan önce lastikleri bitirdinm. Bittiğinide dün servisden teslim alırken sölediler

Sent from my iPhone using Tapatalk