28.04.2012 Samsun Chucky- doruk230(Çağatay-Doruk) Buluşma Fotoları!

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel,Maksat gönüller bir olsun.
teşekkürelr:eyv

ben kendimi bildim bileli renonun yatağı samsun derim ama şöyle bir durum var şimdi sıradan kullanıcı var bizim gibi hasta kullanıcı var:):)adam milyar verip alıyo arabayı ama daha bi kere olsun eline bir bez alıp yıkamışlığı yoktur sadece götürsün yeter hesabında...bizse öyle değil götürmesede yolda da bıraksa ölümüne seviyoruz araçlarımızı bakın bu foruma civata sıksak paylaşıyoruz mutlu oluyoruz bu heryerde var samsun için değil reno çok elbet ama çoğu normal kullanıcılardan oluşuyo şimdi kalkıp dayım bir pazar günü alıp yıkayıp parlatıp renosunu buluşmaya gelirmi? gelmez aga:)
aynen abi doğru söylüyorsun:eyv
Güzel buluşma olmuş :) Ben Megane'I servise götürdüm . İnşallah daha da artar buluşma sayımız .
inşallah abi :eyv

ayaklarınıza saglık beyler:) renault yok . O kötü biraz:) ılhantalya KONYA'DA ki buluşmamıza mazda ile geldi ben mazda'ya üvey evlat diyordum.. Ilhan'a kos git bi renault kirala dedim iyi bi GÜLDÜK :D
:Deyvallah
Ayaklariniza saglik beyler baslangic da olsa ufak ufak mini bulusmalar basladi. once kadir abi, sonra cagatay.. samsun'dan sinyaller gelmeye basliyor:)
abi doruk abiylede konuştuk bi plan var aklımızda finduk ğun olması bi yana senin olman yeterli :eyv

tesekkur ederim yunus.. artık sen geldiginde bir kaç üye yaparız samsundan hep beraber birşeyler yapariz ;)

​yaparız;)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hesapta yeşilyurtta buluşucaktık fakat biz madodaydık doruk abide oraya geldi :D hem yeşilyurtta park sorunu olabilirdi iyi denk geldi:eyv

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hesapta yeşilyurtta buluşucaktık fakat biz madodaydık doruk abide oraya geldi :D hem yeşilyurtta park sorunu olabilirdi iyi denk geldi:eyv
şans eseri arka arkaya da yer bulduk.. :) siz sonra yeşilyurt da gittiniz nasıldı kalabalıkmıydı..

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet kalabalık tı ama şanslıymışız girişteki ilyer boş tu :aytuğ

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada 30haziran yada 1temmuz bir sonraki bulusmamizin tarihi olucak buyuk ihtimalle:)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi daha geç olsa olmazmı haziran başı yada ortası?sen ne zaman geliyosun?

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben haziranin 20si gibi gelicem zaten:)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hmmozaman ben dedemler el çoruma dönerim çorumdan buraya gelirim:eyv sırf sen in içi :D dedemler 16 yada 20 gibi istanbula gidecekler ben de onlarla gidicem dönüş te heralde 27 - 28 olur döenerim onlarla:eyv

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
e tmm donuyorsun iste 30hazirana:)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama dnmeyecektim ağustosa kadar istanbuldan :D