3 aydır muayenesiz geziyormuşum

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar muanyene tarihimi eylülde sanarken bugun bir ruhsatı ıncelıyım dedım meğer ki 15 mayısta bitmiş:sinirli şok oldum 3 aydır muayenesiz gezmişimıslık.bi kontrole denk gelsem bağlıcaklardı kesin aracı:slc..gecikme faizi hakkında bilgisi olan varmı acaba:soru.bir de.sızdırmazlık kalmış doğrumudur.

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim geçmiş olsun ya. :)
Ne kadar doğru bilmiyorum fakat aylık 6 lira veriyorsun ekstra.

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüv türkte çıkar zaten iyi uygulamaya denk gelmemişsiniz

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Niye zahmet ettin güzel kardeşim ruhsat incelenirmi hiç:sinirli3 ay bide azda değil he:tonyaz uyanayım daha derinden tebrik edeceğimdir bu kadarda ihmalkarlık ben bile yapmıyorumdur yaw:aytuğ

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Niye zahmet ettin güzel kardeşim ruhsat incelenirmi hiç:sinirli3 ay bide azda değil he:tonyaz uyanayım daha derinden tebrik edeceğimdir bu kadarda ihmalkarlık ben bile yapmıyorumdur yaw:aytuğ
abi hala şoklardayım ya kendımı eylule gore hazrlamıstım ben:yer ekstradan lpg tankı çıktı başıma bide tarihi dolmuş :sinirli muayeneden geçirdiğim an 10 bin verseler satmam arkadaş :yer

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her ay için 7 tl bir faiz işler geçmiş olsun Kardeşim lakin Dikkatli ve özenli olmakta fayda var.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi bakalım bir an önce muayeneye gidelim. Arabamızın tüm kontrollerini yaptırıp rahat rahat binelim.;)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hadi bakalım bir an önce muayeneye gidelim. Arabamızın tüm kontrollerini yaptırıp rahat rahat binelim.;)

Olurmu hiç muhterem hocam daha sisleri pembe yapacaz muayenenin frenin ne önemi var:tony6 ay daha gideri var temizz e marşpiyellerimizide taktık daha ne:aytuğedit:gaz veriyorum müdahale etmeyin:aytuğ