3 aylık aracım

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

19bao07

Bilgi Girilmemiş
yuh 3 hafta mı dedıler gökhan.. bızım cam bıle 1-1bucuk ayda geldı fransadan getırdıklerı halde,senın zamazıngonun maks 1 haftaya gelmesı lazım 3 hafta nedır..

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yuh 3 hafta mı dedıler gökhan.. bızım cam bıle 1-1bucuk ayda geldı fransadan getırdıklerı halde,senın zamazıngonun maks 1 haftaya gelmesı lazım 3 hafta nedır..
zamazingo yu okudum okudum anlam veremedim abi :) ya vala kazayla gittik o bayiye de abi bakalım diğer aracı aldıgımız bayiye de gittik bakalım 1 hafta 10 güne hallolacak heralde de işte abi bakalım.

19bao07

Bilgi Girilmemiş
zamazingo yu okudum okudum anlam veremedim abi :) ya vala kazayla gittik o bayiye de abi bakalım diğer aracı aldıgımız bayiye de gittik bakalım 1 hafta 10 güne hallolacak heralde de işte abi bakalım.
zamazıngoyu anlatırım bıara hehe hadı hallolur ıns kısa surede bıdaha da sorun cıkmaz

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun Olsun halledilmick bişe değil tabiki. Tek sorun geç gelmesi.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyu kim ne diye kapattıki ortada problem yok acıyorum tekrar :eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun Gökhan ;) Bazı parçalar anlaşmalı yan sanayilerden, yani başka üreticilerden geldiği için gelmesi gecikebilir ama bencede imkanın varsa gittiğin bayiden iptal et ve kendi aracı aldığın bayiye git :eyv bu arada 3 hafta banada uzun geldi, kim bilir ne :D

murattemz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault ya şikayet maili yazın , bunlar başka anlamaz.