3 Kasım 2013 RFC Atamızın huzurunda..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayağına sağlık Aykut abi. Mesafe olarak en uzaktan gelmene rağmen enerjin ve beyefendiliğinle buluşmaya mesafe tanımaksızın ailenle katılmalarınla büyük adminsin vesselam seviyoruz seni :eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel insan olduğun her yerden belli abi Ayaklarına sağlık:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ayağına sağlık Aykut abi. Mesafe olarak en uzaktan gelmene rağmen enerjin ve beyefendiliğinle buluşmaya mesafe tanımaksızın ailenle katılmalarınla büyük adminsin vesselam seviyoruz seni :eyv

Övgü dolu yazın ve düşüncelerin, sözlerin için teşekkür ederim. Sizlerle birlikte olmak bana o kadar çok keyif ve enerji veriyor ki, mesafeler yollar zorluklar yorgunluklar bu keyifli ortamların arasında bitip gidiyor. 49 yaşında sabırsızlıkla bekleyen çocuğun heyecanı ile bekliyorum sizlerle buluşacağım anı, tadı damağımda kalıyor ve dönüş yolunda nerede nasıl bir organizasyon yapalım diye düşünmeye başlıyorum bile.. Sizler benim diğer yarımsınız artık..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Övgü dolu yazın ve düşüncelerin, sözlerin için teşekkür ederim. Sizlerle birlikte olmak bana o kadar çok keyif ve enerji veriyor ki, mesafeler yollar zorluklar yorgunluklar bu keyifli ortamların arasında bitip gidiyor. 49 yaşında sabırsızlıkla bekleyen çocuğun heyecanı ile bekliyorum sizlerle buluşacağım anı, tadı damağımda kalıyor ve dönüş yolunda nerede nasıl bir organizasyon yapalım diye düşünmeye başlıyorum bile.. Sizler benim diğer yarımsınız artık..

Bu yazdıklarındaki samimiyet işte seni çok sevmemize sebep olan iyi ki varsın ve bu tüm ün bir parçasısın :eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Seni çok seviyoruz Aykut abi :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Seni çok seviyoruz Aykut abi :eyv
Bende sizleri çok seviyorum beni yıllar öncesine görüyorsunuz, gençlik yıllarımdaki paylaşımcı, başkaları için bir şeyler yapabilen, onların mutluluklarından mutluluk payı çıkarabildiğim hisseleri yaşama fırsatın buluyorum sizlerle birlikte olduğumda.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık abi büyük hayranlıkla baktım fotolara.:eyv

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler,Ayaklarınıza sağlık.

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ayağına eline sağlık yanımızda oldun taa buralara kadar yoruldun çok mutlu etti bizi teşekkürler