31.03.2013 - İzmir buluşmasi

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam işte aynı sonuca çıkmıyor mu ? haftaya olması daha iyi diyenler nerde diyorum bende :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam işte aynı sonuca çıkmıyor mu ? haftaya olması daha iyi diyenler nerde diyorum bende :)

Maalesef İzmir'in genel sorunu varım diyip ortadan kayboluyor herkes o yüzden bunu bana değil onlara sormalısın sanırım :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sana bişi demiyorum zaten :) genel yazdım kimler istedi de ses çıkarmıyor? bu pazar sınv var dogru olmaz. ama bence yarın gayet müsait. hem alperde hazır izmirdeyken güzel bişiler yapalım yani ondan diyorum ben

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sana bişi demiyorum zaten :) genel yazdım kimler istedi de ses çıkarmıyor? bu pazar sınv var dogru olmaz. ama bence yarın gayet müsait. hem alperde hazır izmirdeyken güzel bişiler yapalım yani ondan diyorum ben

Dedigim gibi bana uyar, ama görüyorsun işte ses yok. Kimse 'aa evet bana yarın uyar gelirim' demiyor, dese de ortadan kayboluyor...

Olmadı Barış abi yarın 4'ten sonra katılabilirmiş buluşmaya Uğur, Bahadır, Melih ve Ozan filan katılırsa 2-3 saat öyle bir yerde oturup bir şeyler yapabiliriz...

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ramazan panpa ben burdayken olursa gelmek isterim haftaya uygunsa millet için o zaman toplanılsın biz olmadı yarın gene birbirimize sataşırız seninle olan mücadelemize devam ederiz :D :D

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ramazan panpa ben burdayken olursa gelmek isterim haftaya uygunsa millet için o zaman toplanılsın biz olmadı yarın gene birbirimize sataşırız seninle olan mücadelemize devam ederiz :D :D

biz heryerde yolunu buluruz pampa :D olmadı benm arabayı senin bagaja atar hazır siz denizliye gidiyoken bende gelirim hehe

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dedigim gibi bana uyar, ama görüyorsun işte ses yok. Kimse 'aa evet bana yarın uyar gelirim' demiyor, dese de ortadan kayboluyor...

Olmadı Barış abi yarın 4'ten sonra katılabilirmiş buluşmaya Uğur, Bahadır, Melih ve Ozan filan katılırsa 2-3 saat öyle bir yerde oturup bir şeyler yapabiliriz...

Bence bu işi biz yarın yapalım...haftayadan daha kalabalık olcagımız kesin...

purmol

Bilgi Girilmemiş
Daha dur güray hemen sıkılma bu işten . Kaç tane buluşma yaptım ozan ile benden başka kimse yoktu piyasada . Sadece 1 tane adam gibi buluşma yapabildik . 1 kişi buluşma istiyor diye tak diye konu açılmaz zaten . Normalde işim olmadığı taktir de zaten ben geliyorum . Ama bu pazar ve haftaya işim olduğu için c.tesi dedim .

Bizim için sıkıntı değil sürekli beraberiz zaten ramazan olsun alper olsun bahadır olsun . Biz yarın buluşma olsada olmasada takılıcaz,rakımızı içicez mangalımızı yapıcaz . Biz takılıcaz bahaneyle buluşma olsun kalabalık olsun sohbet muhabbet takılalım istedim . Pazar günü buluşma isteniyor ve bir çok kişinin işi var diye ben c.tesi dedim . Ama dediğim gibi sıkıntı yok buluşma derdine düşmedik kimse de düşmesin.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gençler sakin. :) herkesin müsait olduğu zamanı tutturmanın mümkün olmadığını biliyorsunuz.
Diğer taraftan, ben yada güray iki hatta üç hafta öncedende buluşma planladık ama yine katılım sağlayamadık. Bunun sebebide izmirden aktif üye sayısının az olmasından başka birşey değil.

Yarın buluşalım derseniz ben onada uyarım ama bu saatten sonra zor haberi olur insanların.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ortada ben bir gerilim görmüyorum :) olayın kısası biz yarında görüşücez uygun olupta haftaya gelemiycek olan varsa bize dahil olabilir deyip konuyu kapatabiliriz