31 Mayıs 2015 Çanakkale Buluşması

kaan41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Savaş kardeşim,listeye beni de eklersen sevinirim.(+2)

kaan41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[IM

31 Mayıs 2015 Çanakkale buluşması için, İzmir-Balıkesir-Bursa-Kocaeli 'den Çanakkale'ye gelecek RFC Dostlara bilgi için Güncel Feribot Programı.

G]MEgXaQ.gif[/IMG]

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Konvoy halinde gezilmesi gercekten cok zor daha once otobus ile bir kac defa gezi grubu goturdum canakkaleye..

Nacizane fikrimi soracak olursaniz bence araclar merkezlerden ayarlanmali Canakkale ye gidip orrada minubus bulmak cok zor hadi bulduk soylecekleri fiyatlari sartsiz kabul etmek zorunda kalicaz ama istanbuldan izmirden vs den arabala4 kiralasak bence daha mantikli olacak ayrica kimse de yorulmayacaktir

Samsung Edge ile gonderildi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Konvoy halinde gezilmesi gercekten cok zor daha once otobus ile bir kac defa gezi grubu goturdum canakkaleye..

Nacizane fikrimi soracak olursaniz bence araclar merkezlerden ayarlanmali Canakkale ye gidip orrada minubus bulmak cok zor hadi bulduk soylecekleri fiyatlari sartsiz kabul etmek zorunda kalicaz ama istanbuldan izmirden vs den arabala4 kiralasak bence daha mantikli olacak ayrica kimse de yorulmayacaktir

Samsung Edge ile gonderildi

Bu sözünü ettiğin konularda araştırmalarımız devam etmekte, seninde dediğin gibi konvoy olarak Gelibolu yarımadasında dolaşmak ve tarihini anlayıp öğrenmek yaşamak çok zor. İstanbul ve İzmir'den gelecekler için toplu araç ile yola çıkma fikri mantıklı gelse de tek tek gelecek üyelerimizin ister istemez, belirleyeceğimiz toplanma noktalarına araçları ile gelmeleri gerekecek. Bu tür organizasyonlarda elimizden geldiğince sağlıklı, sıkıntısız tarihi dokuyu hissedebileceğim anılarımızda yıllarca kalacak bir organizasyon yapabilmek ve ayrıca maddi acıdan uygun alternatifleri bulup üzerinde konuşulması gerekmektedir.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otobüs İle Bir RFC Buluşması Bana Pek Mantıklı Gelmiyor, Sonuçta Ne Olursa Olsun Bir Otomobil Forumuyuz :)
31 Mayıs Benim İçin Çok Kritik Bir Tarih, Finallerim Bittimi Bitecek'mi Belli Değil - Belki o Tarihte Şilede Olmam'da Gerekebilir, Net Bir Şey Söyleyemeyeceğim Yani Son Günlere Kadar :kahve

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Otobüs İle Bir RFC Buluşması Bana Pek Mantıklı Gelmiyor, Sonuçta Ne Olursa Olsun Bir Otomobil Forumuyuz :)
31 Mayıs Benim İçin Çok Kritik Bir Tarih, Finallerim Bittimi Bitecek'mi Belli Değil - Belki o Tarihte Şilede Olmam'da Gerekebilir, Net Bir Şey Söyleyemeyeceğim Yani Son Günlere Kadar :kahve

Hayırlısı inşallah aramızda olursun.:eyv

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
O Tarih Benim İçinde Kritik Bir Tarih.25 Mayıs - 6 Haziran Arası Final Sınavlarım Var.Gelmem Sıkıntılı...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
O Tarih Benim İçinde Kritik Bir Tarih.25 Mayıs - 6 Haziran Arası Final Sınavlarım Var.Gelmem Sıkıntılı...

Hep bir şeyler, dostlar eksik oluyor, ne yapalım Yiğidim senin canın sağolsun.:eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Güncel :bayrak