32000K Xenonlarımız yoldaa :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
32K Xenon İle Karşıdan Gelen Araçların 1 Numaralı Favorisi Olacaksın hehe

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
32K Xenon İle Karşıdan Gelen Araçların 1 Numaralı Favorisi Olacaksın hehe

Abi şehir içinde fazla yakmamkiii hiç yakmam ehliyetsizliktenn geçen ceza yedim 2-3 hafta önce artık caddeye fazla çıkmıyom , anca mahhallede ve köyde felan yakarım sislere ayrı bi düğmeyle bağlatcam zaten kii 15-20 dakkadan fazla yakamam yoksa ayfar marka sisleri eritir belki karartır dedilerr :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi şehir içinde fazla yakmamkiii hiç yakmam ehliyetsizliktenn geçen ceza yedim 2-3 hafta önce artık caddeye fazla çıkmıyom , anca mahhallede ve köyde felan yakarım sislere ayrı bi düğmeyle bağlatcam zaten kii 15-20 dakkadan fazla yakamam yoksa ayfar marka sisleri eritir belki karartır dedilerr :)

bunuda anlamıyorum :) 15-20 dakikadan fazla yakamam nedir yani bunlar sınırlı süreli kullanımlık mı e ne anladım ben bu işten :) keza es kaza unuttun nolucak sisler pert öyle mi ?Enteresan

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunuda anlamıyorum :) 15-20 dakikadan fazla yakamam nedir yani bunlar sınırlı süreli kullanımlık mı e ne anladım ben bu işten :) keza es kaza unuttun nolucak sisler pert öyle mi ?Enteresan

Ya abilere ustalara sordum belki dediler kesin yakar karatır diye bişi demediler ama sisler ayfar marka olduğu için daha sislerde sıfır , takarken etrafına strç filmle silikonda sıkacamki su girmesin diye buda hava almasını engellediği için kısa sürede daha çabuk sısınıp eritmesin diye 20 25 dakkada bi 5 dakka kapatır dinlendirtirim :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E sen arabanı mı kullanıcaksııın sisi mi kontrol ediceksin :D neyse ne diyelim allah kolaylık versin aç kapa derken iyi kas yaparsın :D

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece sis farının içinde yanan güzel mor bir görüntü gelir diye düşünüyorum :)

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan şimdiden. Resimleri bekliyoruz :eyv

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E sen arabanı mı kullanıcaksııın sisi mi kontrol ediceksin :D neyse ne diyelim allah kolaylık versin aç kapa derken iyi kas yaparsın :D

halletcez artık sıkıntı yok :)

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece sis farının içinde yanan güzel mor bir görüntü gelir diye düşünüyorum :)

abilerim 32000K aslaa mor yanmaz sadece koyu mavi yanar bmw ci abilerde gördüm ordan yarsıdımda aldım :) nese resimleri pzar günü taktırınca yükleyecem :)