33 BUB 60 Resimler.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Arka Taraftanda Fotografini Görebilseydik Güzel Olurdu Hani :eyv :eyv

Unutmuşum yüklemeyi pardon :)

3ao5.jpg

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Unutmuşum yüklemeyi pardon :)

3ao5.jpg

Bu Farlar 2004 e Uyum Sağlamiyor Diye Duymuştum.. hımm ALLAH ALLAH Hatta Yapicaktim Bir Yerde Okudugum İçin Vzgeçmiştim Bundan .. Birde Spoiler M3 Plastik Olan Spoilerdanmi Acaba ?

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Bu Farlar 2004 e Uyum Sağlamiyor Diye Duymuştum.. hımm ALLAH ALLAH Hatta Yapicaktim Bir Yerde Okudugum İçin Vzgeçmiştim Bundan .. Birde Spoiler M3 Plastik Olan Spoilerdanmi Acaba ?

Birebir uyum sağladı bende.Bagajdaki MEGANE yazısınında bir kısmı yıkamcıda koptuğu için komple söktüm,boyada orijinal olduğu için yılların verdiği deformasyondan dolayı o bölümü pasta cila ile temizledim fazla iz kalmadı,

Spoiler üniversal genelde ilanlarda M yazıyor.gittigidiyor'dan 19.90 a aldım geçenlerde,biraz uzundu kestim.

Link : http://urun.gittigidiyor.com/otomob...ca-uyumlu-m-cita-hediye-kargo-bedava-97919024

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birebir uyum sağladı bende.Bagajdaki MEGANE yazısınında bir kısmı yıkamcıda koptuğu için komple söktüm,boyada orijinal olduğu için yılların verdiği deformasyondan dolayı o bölümü pasta cila ile temizledim fazla iz kalmadı,

Spoiler üniversal genelde ilanlarda M yazıyor.gittigidiyor'dan 19.90 a aldım geçenlerde,biraz uzundu kestim.

Link : http://urun.gittigidiyor.com/otomob...ca-uyumlu-m-cita-hediye-kargo-bedava-97919024

Farlara Toplam Maliyetin ne oldu ? Bnce Megane Yazisini Alip Yapiştir.. Yada Benim Konulara Bakarsan 3. Fren Lambasina Güzel Bir Çalişma İle Megane Yazdirdik .. Bu Spoiler Çok İyi Durmuyor ya ben bunu düşünüyorum ..

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ane-2-sedan-spoyler-anatomik-106654196/detay/

Sence nasil ?

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Stopların çiftini 160 liraya almıştım 1 yıl kadar oldu.Yaptığınız çalışmayı görmüştüm ellerinize sağlık güzel olmuş.
ilandaki spoiler biraz kaba gibi geldi bana..yinede herkesin zevki farklı tabi.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Stopların çiftini 160 liraya almıştım 1 yıl kadar oldu.Yaptığınız çalışmayı görmüştüm ellerinize sağlık güzel olmuş.
ilandaki spoiler biraz kaba gibi geldi bana..yinede herkesin zevki farklı tabi.

Tskkler , İlla bu olucak değil bakiyorum şu an inşallah kisa zamanda çözücem bu işi :eyv :eyv

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah araç güzel , plakası ayrı güzel hemşerim :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç çok güzel, çok şık. Allah kaza bela vermesin inşallah... Dynamique serisi ve beyaz, az bulunan bir araç... Gözüme takılan tek birşey var, ben orjinalden yanayım, keşke arka stoplarda orjinal kalsaydı...

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Araç çok güzel, çok şık. Allah kaza bela vermesin inşallah... Dynamique serisi ve beyaz, az bulunan bir araç... Gözüme takılan tek birşey var, ben orjinalden yanayım, keşke arka stoplarda orjinal kalsaydı...
Teşekkür ederim , eskileri duruyor, bende tekrar taksam mı diye ara sıra aklıma geliyor.Kazalı ve ya boyalı zannediyorlar arka tarafı :)