33 VeBaLi 56 yakıt değerleri..

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Semih abi de Ankaradan Adanaya yaklaşık bu değerle gelmişti coupe ile. Taşucu mersin arası yol kötü değil. Zaten hız da yüksek değil. 4,6 değilde 5,5 olsun :) yine güzel değer.
Maşallah tekrar.

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yalnız gazı baya kısık

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz senin araban az yaksın istiyoruz . Yani bu konuda hem fikiriz .
ama 12-13 kuruş çok çok az değerler 16-17 yaksa hiç takılmayız .
Ben geberiyorum uzun yolda 16 yaksın diye . Bazen de 20 kuruş bile yakıyorum yakıt kalitesine bağlı olarak .

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​arkadaşlar 1.3 favoritle bende yaklaşık 800 km yi 83 tl ye gittim istenirsse olur olmaz diye bişi yok :)

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış anlaşılacak bişi söylediysem kusura bakmayın. Sanki yalan söylüyormuşum gibi oldu. Ama yaktığım yakıt bu. İnanmayabilirsiniz bu gayet normal :) çünkü söylediğim herkes inanmakta zorluk çekti... Babam da buna dahil :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış anlaşılacak bişi söylediysem kusura bakmayın. Sanki yalan söylüyormuşum gibi oldu. Ama yaktığım yakıt bu. İnanmayabilirsiniz bu gayet normal :) çünkü söylediğim herkes inanmakta zorluk çekti... Babam da buna dahil :)
Kimse sana yalancı muamelesi yapmadı kardeşim.Ben dedim hatta sen dediysen doğrudur diye.Sadece gariplikten kastım hesap hatası falan yaptı heralde dedim.Olay bu yani.:eyv

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimse sana yalancı muamelesi yapmadı kardeşim.Ben dedim hatta sen dediysen doğrudur diye.Sadece gariplikten kastım hesap hatası falan yaptı heralde dedim.Olay bu yani.:eyv

bizim üst komşuda da var bro. o da bnmki gibi değerler yakalıyor. alışkın olunca böyle bi tepki beklemiyordum açıkçası :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim üst komşuda da var bro. o da bnmki gibi değerler yakalıyor. alışkın olunca böyle bi tepki beklemiyordum açıkçası :D
Neyse olay çözüldü o zaman maşallah aracına hep böyle devam eder inşallah.:eyv