34.000 KM'de %15 Ramazan İndirimli Bakım..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güle güle eskit...Daha ucuzada yaptırılabilir ancak parça garantisi vermeyebilirler birşey oldugu zaman bugun git yrn gel misali olur..ama yetkili serviste öyle bir şey söz konusu değil birşey olursa kafasına vururum o balatayı :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güle güle eskit...Daha ucuzada yaptırılabilir ancak parça garantisi vermeyebilirler birşey oldugu zaman bugun git yrn gel misali olur..ama yetkili serviste öyle bir şey söz konusu değil birşey olursa kafasına vururum o balatayı :)

:D Bende aynen öyle düşündüm. 54.000 e kadar kafam rahat inşallah.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
iyi haberde, bu %15 kampanya reklamı varmı pıyasada... uyuyozmu yosam... bende ucuzken garantide baktırsammıki... :cool:

yetkili servisler tabiki biraz pahallı olur; makına-malzeme-donanım,yedekparça, kıra, işçilik, garantipayları,vs diğer masraflar dan dolayı.... sanayıdekı garıban usta -azdonanımlı-2-3 çıraklı tamirhane fiıatı da tabi ucuz olur, garantisi kendi işçiliği olur oda zorla... biri kurumsal diğeri şahsi... :cool::eyv

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi haberde, bu %15 kampanya reklamı varmı pıyasada... uyuyozmu yosam... bende ucuzken garantide baktırsammıki... :cool:

yetkili servisler tabiki biraz pahallı olur; makına-malzeme-donanım,yedekparça, kıra, işçilik, garantipayları,vs diğer masraflar dan dolayı.... sanayıdekı garıban usta -azdonanımlı-2-3 çıraklı tamirhane fiıatı da tabi ucuz olur, garantisi kendi işçiliği olur oda zorla... biri kurumsal diğeri şahsi... :cool::eyv

Ben reklama falan denk gelmedim hiç. Şansa denk geldi biraz. Bütün servislerde var mı onu da bilemiyorum. :soru

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
reno servis görevlisi RFC üyeleride uyandırmıyo bızı, "millet reno da bu ay şu kampanyalar var" dıye... güncellenen sabit konu yapıp kampanyaları bildirseler, güzel olmamı, RFC yakışır, kurumsal yapıya da... daha ne diim... :eyv:cool: Usta, ilgili arkadaşları uyar bu konuda...:D yosam ben Renault-Mais Genel Müdürüne fırça atacam bak... cenkerbiber salçası yapmim bak...:slc:D hiçdeğilse sabit konuya reno resmi sitesine link atıp, güncell yapsınlar... :)

not:tanıdık servis görevlilsi üyelere bişi demiyom çok yoğunlar arkadaşlar... cenker

Son düzenleme:

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
60.000 KM Bakımı Geliyor Benimde Acaba Behçetoğullarına Uğrasammı Bende Ne Yapsam Bağdatlılara Pek Gidesim Gelmiyor Artık

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kampanyalı bile çok pahalı
Renault da kampanya bıtmez bayram biter kış kampanyası baslar sonra bahar kampanyası daha sonra yaz kampanyası halka boyledır.