34 AP 1937 Baştan sona yavaş yavaş :)

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç şık olmuş gerçekten. Fakat özellikle ilk olarak Lip ve sonrasında plakaya el atmak lazım..
Evet daha öncede dediğim gibi lipi değiştiricem sade bi lip veya başka bişey uydurcam oraya plaka zaten sorun değil diğer fotograflara bakarsanız plaka orda öyle değil sürttürmüşler

ziyasatilmis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herşey İyiy Güzelde Hondacilarin Lipi İyi Olmamiş :berbat :berbat , Maşallah ALLAH Kaza Bela Vermesin.. :eyv :eyv
arkadaslar bndede rs tampon var lip isine kafayi cok taktim ve sonunda seat cupra ön liplerin bizim araclarada uygub oldugunu ogrendim en kisa surede taktiricam internetten arastirin begeniceksiniz sizlerde.

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle cupra lip tam uyar ve daha güzel olur size bişey sorabilirmiyim

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar bndede rs tampon var lip isine kafayi cok taktim ve sonunda seat cupra ön liplerin bizim araclarada uygub oldugunu ogrendim en kisa surede taktiricam internetten arastirin begeniceksiniz sizlerde.

Rs tamponunuzu nereden aldınız

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Nerede ikamet ediyorsun istanbulsa yardimci olurum.

Bursada oturuyorum internetten almadinizmi

ziyasatilmis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursada oturuyorum internetten almadinizmi
Ben istanbul/bagcilarda bi tuning cide taktirdim ama kargo da yaotirabilirsin tabi ama parca boyasiz olarak gelir ve guzel bi ustayada adam gibi taktirtman lazim malum parca fiberden oldugu icin oturtmasi cok zor oluyo benim tamponu 2 saatte anca takabildiler ki istedogim gibi olmadi bu hafta kaportacida tekrar son bi deneme daha yapicaz.

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben istanbul/bagcilarda bi tuning cide taktirdim ama kargo da yaotirabilirsin tabi ama parca boyasiz olarak gelir ve guzel bi ustayada adam gibi taktirtman lazim malum parca fiberden oldugu icin oturtmasi cok zor oluyo benim tamponu 2 saatte anca takabildiler ki istedogim gibi olmadi bu hafta kaportacida tekrar son bi deneme daha yapicaz.

Peki fiyat olarak ne kadara aldınız

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş