34 JN 2844 Clio IV American park uygulaması

Cagri Harac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uğur mumcu'dayım bende yakınız birbirimize

uğur mumcu da iş yerimiz var bizim. Cumhuriyet lisesi karşısı arapgir iş merkezi. 0532 577 87 48 yarın izinliyim. müsaitseniz arayın yada bi msj atın tanışalım kendi aramızda. :) Ben Cumhuriyet teyim.

Cagri Harac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Cebeci mahallesindeyim ben abicim.

uğur mumcu da iş yerimiz var bizim. Cumhuriyet lisesi karşısı arapgir iş merkezi. 0532 577 87 48 yarın izinliyim. müsaitseniz arayın yada bi msj atın tanışalım kendi aramızda. :) Ben Cumhuriyet teyim.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Gündüzde biz çalışıyoruz maalesef .. Eğer ikiniz aranızda bir buluşma yaparsanız ordanda benim yanıma gelirsiniz kahve içmeye.. Bizim işyeride Atatürk bulvarı no 31 hamaratlı iş merkezinin tam karşısındaki camlı binanın giriş katı .. Toptan meşrubat pazarlama diye tabelası var..

lkr_yldz

İlker YILDIZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende cumhuriyet lisesinin orada oturuyorum zaten müsait bir ara görüşelim

Gündüzde biz çalışıyoruz maalesef .. Eğer ikiniz aranızda bir buluşma yaparsanız ordanda benim yanıma gelirsiniz kahve içmeye.. Bizim işyeride Atatürk bulvarı no 31 hamaratlı iş merkezinin tam karşısındaki camlı binanın giriş katı .. Toptan meşrubat pazarlama diye tabelası var..
bende bugün sizin oraya su ve soda almaya gelecektim zaten ;) o zaman sizin orda tanisiriz

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakışmış, güle güle kullanın... :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende cumhuriyet lisesinin orada oturuyorum zaten müsait bir ara görüşelim

bende bugün sizin oraya su ve soda almaya gelecektim zaten ;) o zaman sizin orda tanisiriz

Tanıştığıma memnun oldum İlker Abi herzaman beklerim.. Sticker'lı fotolarıda bekliyorum..

lkr_yldz

İlker YILDIZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Tanıştığıma memnun oldum İlker Abi herzaman beklerim.. Sticker'lı fotolarıda bekliyorum..
Bende memnun oldum Alper kardeşim ilgin alakan için cok teşekkür ederim. Stickeri dün aksam yapistirdim ancak araç biraz tozlu oldugundan resim çekmedim bugün veya yarın resimlerini siteye ekleyecegim