34 PiNokYo 61 İlk hali ve son hali...

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çift sisi sol sis ampulünden mı çektiniz saga yoksa ayrı besleme varmi

bi arkadasta sol sisten sagı beslemede sorunlar oldu belli bir sure sonunda beyin beslemesi otomatik kesildi

arac cok güzel olmus takip ettigim bir Laguna GT kazasiz belasız

Merhaba Resat güzel fikirlerin ve düşüncelerin için teşekkürler İnstagram'da fark ettim tanışmak fırsat olmamıştı oda burda bir şekilde olmuş oldu memnun oldum.

Şu şekilde anlatmak isterim... Teknik veriler olarak şunu söylemişlerdi...

Aracın normal soldaki tek ampülü 24 watt olduğunu söyledi ve orjinal ampülü söküp 12 watt tan 2 ampül sağa sola takıldı. Amaç sigorta atmasın gücü karşılasın diye. Kablosunuda sola gelen sis elektrikten aldılar tek hat geliyor tampon içinden boru kablo tesisatı ikiye ayrılıyor. Umarım anlaşılır olmuştur.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah..:eyv

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi öncelikle araba kalitesini belli etmiş yalan yok. ama bence jantlar böyle kalite akan bi araba için çok basit durmuş yani jant ben burdayım demiyor. bana göre eksik olan tek şey jant gerisi dört dörtlük. Maaşallah

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi öncelikle araba kalitesini belli etmiş yalan yok. ama bence jantlar böyle kalite akan bi araba için çok basit durmuş yani jant ben burdayım demiyor. bana göre eksik olan tek şey jant gerisi dört dörtlük. Maaşallah

Ablamın Polosuna jant seçmemiz yarım saati almadı, eniştemin astrasına almak da aynı durum ama malum Laguna'ya jant seçmekte çok zorlandım bu durum 3 ayları buldu en iyi olarakta Vossen cv5 te karar kıldım. Özellikle arka jantın içeride boğulmasını bu marka önler 8'' arkalar 9'' olduğu için anca tamamladı. Ama tabi fikirlerin için teşekkür ederim.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin hoşuna gittiyse sıkıntı yok abi. Vossen jantlar iyidir tabiki, araba koyu renk jantlarda siyah ağırlıklı olduğu için olsa gerek ben arabaya baktığımda jantlar gözüme pek çarpmıyor o yuzden eksik kalmış dedim. dediğiniz gibi zor bir karar ben hala jant araştıyorum jant seçicem diye lastik almayı erteliyorum :)) önemli bişey ama abi sonucta mücevher kadını, jant arabayı güzel gösterir bi nevi kadınına mücevher alıyormuşsun gibi hissettiriyor :)

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin hoşuna gittiyse sıkıntı yok abi. Vossen jantlar iyidir tabiki, araba koyu renk jantlarda siyah ağırlıklı olduğu için olsa gerek ben arabaya baktığımda jantlar gözüme pek çarpmıyor o yuzden eksik kalmış dedim. dediğiniz gibi zor bir karar ben hala jant araştıyorum jant seçicem diye lastik almayı erteliyorum :)) önemli bişey ama abi sonucta mücevher kadını, jant arabayı güzel gösterir bi nevi kadınına mücevher alıyormuşsun gibi hissettiriyor :)

Sende benim gibi en iyisi olsun herkes beğensin diyiyorsan Allah yardımcın olsun zor bir süreçtesin :) En ufak fikir en sevdiğin janttan vazgeçtiriyor...

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle şimdiye kadar Allah bilir kaç tane jant seçimimi değiştirmişimdir. birde herkes beğensinden ziyade benim istediğim öyle her aracta olan bir jant olmasın, bende olsun, trafikteki araçlarda nadir olsun. zaten bu gidişle yurt dışından getirticem galiba :)