34 US 0211 - Mercedes jantlı Megane 3 Coupe...

jengo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baya iyi

loiz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu jantları birde fd6 civic'te görmüştüm mersindeydi araç,oda böyle dip basıktı..çok yakışıyor çok...

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arabanın arkasındaki ": ) " ifadeye bayılıyorum ya cok tatlı duruyor :) Arac kültür üni.de sanırım bir kaç kez orda görülmüştü diye duymustum. Birde melih (yasını bilmediğim için ne yazcagımı bulamadım en samimi boyle oluyordu) aracın on arka basıklıgı kaç cm?

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mükemmel gerçekten

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın dibi olmuş bu

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kusursuz

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkee ayrı ayrı teşekkürler :)

gerçekten mükemmel görünüyor araç ya fotolar çok kaliteli ve güzel araç yanıyor maşallah :) bu arada mercedes jantı monte edilirken herhangi bir aparat kullanıldımı yoksa bijon delikleri aynımı?

Can 5-112 mercedes jantları normalde. Renaultunda böyle diye biliyorum. Eğer değilse flanş vardır.

maşallah çok güzel olmuş çok yakışmış kasıklara kadar da basılmış araç budamı cantürk işi melih

Aynen abi Cantürk çıkışlı :)

Maşallah, Çekimler harika:eyv basıklık harika araç harika dahan ne olsun...:eyv
Melih sahibinide davet edelim forumumuza, bi aralar ön tamponda hakan style tazmanya canavarı ile geziyordu...:D

Abi vallaha söylerim dicem ama arkadaş öyle forumlara falan pek meraklı biri değil :)

Bu arabanın arkasındaki ": ) " ifadeye bayılıyorum ya cok tatlı duruyor :) Arac kültür üni.de sanırım bir kaç kez orda görülmüştü diye duymustum. Birde melih (yasını bilmediğim için ne yazcagımı bulamadım en samimi boyle oluyordu) aracın on arka basıklıgı kaç cm?

Estağfurullah yaşım 23. Kültürde okuyor arkadaşımız doğrudur, net olarak kaç cm bilmiyorum ama 10+ kesinlikle.

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can 5-112 mercedes jantları normalde. Renaultunda böyle diye biliyorum. Eğer değilse flanş vardır.

Estağfurullah yaşım 23. Kültürde okuyor arkadaşımız doğrudur, net olarak kaç cm bilmiyorum ama 10+ kesinlikle.

Meg3 ler 5*114.3.. Abi mi diyim cunku bazılarının abi denmesine takıntısı varda :D (saygısızlık olmasın diye seni bu kadar ugrastırdım kusura bakmassın umarım :) )

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba Super Jantlar super Jantların ortadaki Mercedes Arması Bize Terso :) RenauLt yapsan daha super olacak kanımca :)

mesut026

Mesut ŞEN - ESKİŞEHİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğe saygı sade ve çekici:)