34HZR55 Clio 4

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MaaşAllah

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön camda 2 numara film var demişsin..bende ön camda 1 no Lumar cam filmi var ama seninkinden koyu..senin arka camlar gibi duruyor..senin filmler ne markası..

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim saolasın fotoğrafları çeken çok yakın bir arkadaşım https://www.facebook.com/tntrmedia dan ulaşabilirsiniz.Ön cam filminden ötürü hiç problem çekmedim problemi arabayı merak eden polislerden çekiyorum durdurup bayağı inceliyorlar :))
Polisten cok gece ve yağmurlu hava kullanımı onemlı benım için ? :) Polislere artık selam olsun

mayhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah araç çok güzel. kazasız belasız. fotolar da profesyonel olmuş. kullandığın makina nedir?

hazer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön camda 2 numara film var demişsin..bende ön camda 1 no Lumar cam filmi var ama seninkinden koyu..senin arka camlar gibi duruyor..senin filmler ne markası..

firmadan firmaya değişiyodur rengi ondandır kardeşim seninkinin koyuluğu ben zaten çok koyu olsun istememiştim yaptırırken tamda istediğim gibi oldu markasıda solarmaster aklında bulunsun.

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polisten cok gece ve yağmurlu hava kullanımı onemlı benım için ? :) Polislere artık selam olsun

arkadaşın film markasını bende merak ettim..filmleri 2 no gibi durmuyor daha çok 1 no gibi duruyor.. resimlerden bakarsanız aracın önünden yanından arka camdan dışarısı çok rahat gözükebiliyor çok koyu bir ton değil..ön camdada gece görüşü falan etkilemez .. benim ön camda 1 no lumar var içerisi görünmüyor..gecede güneş gözlüğüyle araba kulanıyormuş gibi bir hava katıyor..gece görüşte sorunlu yani polisle kesin başım belaya girecek..

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
firmadan firmaya değişiyodur rengi ondandır kardeşim seninkinin koyuluğu ben zaten çok koyu olsun istememiştim yaptırırken tamda istediğim gibi oldu markasıda solarmaster aklında bulunsun.

çok sağolasın tonu hoşuma gitti senin filmlerin..bende Lumar var içerisini görmek imkansız... ön camı söktürüp solarmaster 1 no yaptırabilirim o zaman..2 numarası senin gibiyse 1 numarası dahada açıktır..