35 bin tl civarında araba tavsiyeleriniz ?

ahmetsadik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Benim 2005 model renault clio 1.5 dci arabam var. 3 yıldır kullanıyorum ama artık daha konforlu bir araca binmek istiyorum. Bu bakımdan yeni bir araç arayışı içindeyim.Yeni almayı düşündüğüm arabanın 2010 model üstü olmasını , maksimum 120 bin km'de olmasını ve temiz bir araba olmasını istiyorum. Dizel ya da lpg olabilir.

Bazı baktığım arabalardan örnekler vermek istiyorum.

Opel Corsa : 2011-2012 model.1.3cdti , ilgimi en çok çeken araba açıkcası bu ama işte maalesef bu arabaların biraz daha iyi olanları bütçemi aşıyor.

Hyundai i20: Kendi bütçeme göre arabalar bulabiliyorum. Ama tam bir fikrim yok açıkcası

Fiat Punto: Güzel atik tetik bir araba ama pek ufak.

Chevrolet Cruze: Ben bu arabaları pek sevdim. Lpg li olanlar çok aşırı da yakmıyor.Özellikler çok iyi. Ama hepinizin bildiği gibi adamlar türkiye pazarından çekildi.

yukarıda sıraladağım arabalar hakkında düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarım.

Herkese teşekkür ederim.Saygılar.

Megane2Extreme

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saydığın arabalarda en çok tutulmus araba Cruze hem dıs gorunus hem konforlugu ve oldukca az kmlerde bulunuyor.Sende farketmıssındır 80 90 bin cıvarında arabalar hepsı km bakımından.Benım tercıhım Cruze olurdu

Manuple

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Liste dışından Citroen C Elysee model arabayı öneriyorum.

Diesel ve 2012 modellerine bakabilirsiniz.
Ancak çok aramak lazım. Aracın genişliği, az yakıtı, arka bagajın genişliği çok iyi...

Bu araç, Peugeot 301 ile fiyat Brovo, linea gibi araçlarla eşdeger olmakla birlikte onlardan öne çıktı...
Ya da bütçenizi biraz zorlayarak bir üst modeli de önerebilirim.
Araştırma yapmanızda fayda var..

Cruze'ler çok tutulan bir araç.
Ancak yakıt yönü ile artık üretilmiyor olmalarından dolayı pozitif düşünce taşımıyorum.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Opel hakkinda fikrim yok
Hyundai i 20 alinabilir fakat yakiti fazla oldugunu duydum.
Fiata o kadar para verilmez. Hic bulaşmayin bence.
Cruza gelince o paraya bu araba na kadar uygun demekten alikoyamiyor insan kendini ama yakit servis ve yedek parca yuzunden seni uzebilir.

Üzerine 5 10 lira daha koyup Megane 3 lere bakabilirsiniz aslinda

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
manuelse fluensten sasmayin..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi