35UEU50 Vazgeçtim

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz rxt'ye de bakmaya karar verdik.
15.000'e düşerse onu da değerlendireceğiz.

son 3 araba arasında seçim şu an bütçeye uygunluk olacak gibi duruyor.Ama muhtemelen admiral'in eski aracı ile bu beyaz arasında kalacağız.

15.000 düşmez .Benim tahminim Eger araçta bir şey yok ise 15.750 son fiyat olarak bırakır.(Tahmin sadece)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi Kurtarmışsınız valla geçmiş olsun

Ehveniser1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz Rxt'nin şasi numarası değişmiş.
O yuzden beyazdan vazgeçildi.

YEE13 Yada 176bin km olan 1.4 rxt alınacağa benziyor.

Ehveniser1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.4 Rxt aracın basindayiz,80den sonra sunroof ötüyor bu normal mı ? Baya bi ses yapıyor.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.4 Rxt aracın basindayiz,80den sonra sunroof ötüyor bu normal mı ? Baya bi ses yapıyor.

Yüksek hızlarda rüzgar sesi gelebiliyor arabanın sağından solundan ama sunrooftan geliyorsa direk baktirmak lazim

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ehveniser1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araba işinden vazgeçtik.

14.000 lira etmeyecek arabalara 16.500 istiyorlar.Piyasa inanılmaz yükselmiş.Satıcılar 120 lira için pazarlıktan vazgeçiyorlar.
1 yıl kadar ertelendi araba mevzusu.
Kimse yoğurdum ekşi demiyor,ustaya baktırıyorsun her araba en az 1000 lira masraf çıkarıyor.
2000 model Clio oluyor 17.000 lira.
Benzinli binme şansım da yok,öğrenciyim.

Barış abi'nin YEE 13 araba dökülmüş.Motor bitti bitecek diyorlar.Debriyaj gitmiş,egzos manifoldu patlamış,arka teker rulmanları atmış,sağ ön rot kolu uçmuş,araba yerle bütün gidiyor zaten helezonlar kesilmiş vesaire...

Şu para ile araba bulamamak çok üzücü.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hhakkında hayırlısı olsun kardeşim her aracı aldığında illa bir masrafı çıkıyor insanlar zaten masrafsız aracı niye satsınlarki buda var eğer araç temizse acil yapılcak bir işi yoksa alın arabasız kalmayın para olunca yaptırırsınız

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araba işinden vazgeçtik.

14.000 lira etmeyecek arabalara 16.500 istiyorlar.Piyasa inanılmaz yükselmiş.Satıcılar 120 lira için pazarlıktan vazgeçiyorlar.
1 yıl kadar ertelendi araba mevzusu.
Kimse yoğurdum ekşi demiyor,ustaya baktırıyorsun her araba en az 1000 lira masraf çıkarıyor.
2000 model Clio oluyor 17.000 lira.
Benzinli binme şansım da yok,öğrenciyim.

Barış abi'nin YEE 13 araba dökülmüş.Motor bitti bitecek diyorlar.Debriyaj gitmiş,egzos manifoldu patlamış,arka teker rulmanları atmış,sağ ön rot kolu uçmuş,araba yerle bütün gidiyor zaten helezonlar kesilmiş vesaire...

Şu para ile araba bulamamak çok üzücü.

Vay be, benim eski arabayı dağıtmışlar ha. Eee herkes gözü gibi bakmaz bizler gibi yapacak birşey yok
Hayırlısı olsun kardeşim. Ama bence hemen rafa kaldırma ilanları takip et , bazen hic beklemediğin anda buluverirsin uygun bir araba, ama piyasa yüksek orası doğru

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi