39 nk 765 Dacia Logan vizyona girdik buyrun ;)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Maşallah Çok Güzel Olmuş Allah Kazasız Belasız Cezasız Günlerde Kullanmak Nasip Etsin

Aracı İtanbulda Görmüş Olabilirmiyim Yada Benzetiyor Olabilirmiyim ? 39 Plaka Ve Aynı Jant Vardı

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Maşallah Çok Güzel Olmuş Allah Kazasız Belasız Cezasız Günlerde Kullanmak Nasip Etsin

Aracı İtanbulda Görmüş Olabilirmiyim Yada Benzetiyor Olabilirmiyim ? 39 Plaka Ve Aynı Jant Vardı

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) gerçekten çok farketmiş ağbi araç sanki dahada gençleşmiş serviste yapıldığıda zaten belli oluyor burdan göründüğü kadarıyla diğer boya ile hiç ayırt etmiyor bu fotolardan sonra dahada meraklandım bu işe :)
Servise git pazarlık yap işi sıkı tut, pazarlık sünnettir...:eyv

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah,kazasız belasız :eyv

Evet görme ihtimaliniz yüksek çünkü araç istanbula çok gitti çok gezdim oralarda :) :) ama tabiki benzetmişte olabilirsiniz plaka 39 ise kesinlikle benimdir çünkü burda 39 plaka ile başka modifiyeli logan yok :)

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise git pazarlık yap işi sıkı tut, pazarlık sünnettir...:eyv

pazarlık ettim ağbi ancak çok uçuk bir rakam çıkardılar 600 tl gibi bir fiyat sundular ama bunların içinde daha bazı eklentilerde var tabi hava filtresi ufak 1 kaç çizik gibi :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pazarlık ettim ağbi ancak çok uçuk bir rakam çıkardılar 600 tl gibi bir fiyat sundular ama bunların içinde daha bazı eklentilerde var tabi hava filtresi ufak 1 kaç çizik gibi :)
Bundan sonrası sana kalmış...:)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
39 Plakaydı Demekki Bu Araçttı Maşallah Tekrar