3bucuk saat süren temizlik

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinize sağlık. Temizlik kadar sevdiğim bir şey yoktur. Kubi, Murat, Tayfun ve senle birlikte çoğalıp gitmekte hastalar.ıslık Allah elem keder vermesin, sağlıkla binersin inşallah.

Amin cümlemize .. Ben çok bilirim kışın araba kirlenince garaja sokardım evde rahat edemezdim sırf araba batık diye gece yarıları saat 2 3 4 fark etmez garaja inip yıkadığımı çok bilirim garajın içinde bi elimde kova bi elimde vilada bi tarafını yıkıyorum hemen viladayla yerleri siliyordum :D

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hay masallah eline emegine saglik kardesim. Allah kaza bela vermesin. :eyv

Ehveniser1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tertemiz olmuş,ben de iki gün önce arabayı kovayla yıkayayım dedim,içime sinmedi gidip yıkamacıda yıkattım :)

çok özeniyorum cilasıdır,lastik parlatıcısıdır falan ilgilenmeye ama yavaş yavaş olur herhalde.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tertemiz olmuş,ben de iki gün önce arabayı kovayla yıkayayım dedim,içime sinmedi gidip yıkamacıda yıkattım :)

çok özeniyorum cilasıdır,lastik parlatıcısıdır falan ilgilenmeye ama yavaş yavaş olur herhalde.

alıştıra alıştıra kardeşim aracın hayırlı olsun bu arada çok şükür araç bulmuşsun sonunda yeni gördüm :) yapı marketleri otomobil reyonlarını gez orada şampuan vs. bulursun ben 10 liraya automix in cilalı oto şampuanını aldım lastik parlatıcı vs.ufak tefek şeyler aldım turtle wax cilası zaten vardı memnunum :) 2 tl benzincideki tazyikli suya para verip kova ve süngerle sabunlayıp suyu altına üstüne davlumbaza sıkınca pırıl pırıl oluyor :D maşallah tavsiye ederim :eyv

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Araba yıkama süngeri yumuşak olanından yada mikrofiber yıkama eldiveni kullanabilirsin :) Artık fırça devri geçti kardeşim :D
Avm'lerde oto raflarında ara sıra dolaş fikir edin . Bizde bir anda öğrenmedik ben ilk arabaya pastasını kendim attım ya herro dedık ya merro ama çok şükür sıkıntı çıkmadı boyasında :D Sonradan yavaş yavaş kendim yapa yapa öğrendim sıvı cilasını felan :)

Ehveniser1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim ilginiz için,evet buldum aracı nihayet geçen hafta aldık geldik Aydın'dan.
yeni araba almak cidden masraflı işmiş bu arada.16500 araca verdik fakat LPG,ruhsat işlemleri,alım-satım vs... derken 18700'e geldi.kasko yaptıracak bütçem kalmadı :)

İzmir ekibi ile buluşma olsun da,öğretirler incelikleri diye umuyorum :)

fırça sadece lastik ve jant kapağımda kullanmıştım.geri kalanı araba yıkama süngeriyle yaptım.
carrefour'dan cilalı araba şampuanı aldım bir de.zaten şimdi aklımda pasta ve cila işi var.

onları da kaparsam bu iş olur,sonrası da zaten arabaya ufak dokunuşlar.

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:masallah maşallah çiçek gibi olmuş,keşke zaman olsada bende böyle temiz bakabilsem :)

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 nımara temizlik olmuş özene bezene maşaallah....

c3ngiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane26 arkadasım özel mesajına bakarmısın bu arada süper olmus ellerin dert görmesin