4.0.6, 6.0.3.MD veya 7.0.5.MD için Tam Ekran Kamera Görünümü

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bu güncellemeyle geri görüş kamera modunu aktif hale gtirebilirsiniz.

İNDİR[FONT=source_sans_proregular]

vjj5o6.png

[/FONT]

Moderatörün son düzenlenenleri:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler. 8. Sürümde çalışmıyor galiba dimi.yani şu an bende 7.05 md var bunu yüklesem sonra 8 e yükselirsem yine çalışır mi?

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler. 8. Sürümde çalışmıyor galiba dimi.yani şu an bende 7.05 md var bunu yüklesem sonra 8 e yükselirsem yine çalışır mi?

Merhaba hocam micom menuden akgif edebilirsiniz eger 8 surumune guncellerseniz

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece bu dosyayı usb ye atıp güncelleme işlemi dışında bi işlem yok herhalde teşekkür

Redtiger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.0.3 te işe yarar mı?

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yunus hocam bu paylaştığın dosya yı yükledikten sonra başka bir işlem yapıyor muyuz geri görüş kamerasının aktif olması için şimdi den teşekkür ediyorum

Nosvagen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncellemeyi yükleyip sonra kamerayı bağlıyoruz ve çalısıyor mu ? aracım 2017 model yazılım ise 8.05

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uygulayan Başarılı olan varmı? 4.0.6 da güncelleme başarılı fakat geri vites için harici monitör takmıştım orayı yaparken geri vites kablosunun cihaza takılı olduğunu gördüm o yüzden çalışması lazım en azından siyah ekranda olsa (kamera takılı olmadığından) fakat geri vitese takdiğimda cihazda herhangi bir değişiklik olmuyor

Son düzenleme:

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bu güncellemeyle geri görüş kamera modunu aktif hale gtirebilirsiniz.

İNDİR[FONT=source_sans_proregular]

vjj5o6.png

[/FONT]

Yunus Emre kardeşim, müsadenle konuya bir ek yapmak istiyorum;

Öncelikle kardeşim çok teşekkürler, çok makbule geçti bayadır arıyordum. Aracımda 8.0.5 versiyonu yüklü. Direk dosyayı alıp 8.0.5'e yükleyemiyorsun fakat, upgrade.LGU dosyası içindeki dosyaları manuel olarak media nav'a kopyaladım (aracım dboot'lu) ve bu şekilde bu düzenlemeyi çalıştırır oldum. Fotoğraflar saat itibari ile gece çekildi. Biraz kötü, idare edin ;)

1.jpg

2.jpg

8.0.5 versiyonuna uygulamayı yükleyecek arkadaşlar;

1. Micom manager kullanarak geri görüş kamerasını aktifleştirmeli;
http://www.renaultfanclub.com/renau...ktiflestirme-baslangic-logosu-degistirme.html

2. Media Nav üzerine Dboot kurulumu yapmalılar;
http://www.renaultfanclub.com/renau...0-kurulumu-media-nav-6-0-4-7-0-5-8-0-5-a.html

3. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirmeliler ve bu dosyanın içindeki dosyaları bir usb belleğe kopyalamalılar;
http://www.suleymanozis.com.tr/download/medianav/tamekran/Tam_ekran.zip

3. Aşağıdaki videoyu takip ederek, dosyaların manuel olarak 8.0.5 versiyonuna yüklemeliler;
https://youtu.be/1FH6z1QSMrU

Son düzenleme:

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yunus hocam bu paylaştığın dosya yı yükledikten sonra başka bir işlem yapıyor muyuz geri görüş kamerasının aktif olması için şimdi den teşekkür ediyorum

Bu güncellemeyi yükleyip sonra kamerayı bağlıyoruz ve çalısıyor mu ? aracım 2017 model yazılım ise 8.05

Arkadaşlar şöyle düşünün. Aracınızda kamera bağlı ve çalışıyor. R konumuna getirdiğiniz de küçük bir ekranda geri görüş kamerasından gelen görüntüyü görüyorsunuz. Bunun sebebide hem kamerayı hem de arka park sensörlerini aktif tutmanız, ikisinden de vazgeçmeden görüntüyü tam ekran yapmak için işte bu uygulama gerekiyor. Bu uygulama kurulumu sonrasında ise geri görüş kamerası tam ekran olarak görünürken. Sensör durumu tablosu görünmüyor. Fakat arkada bir nesneye yaklaşmaya başladığınızda klasik bip bip sesini duyuyorsunuz.

Eğer sizin aracınızda hiç kamera bağlı değil ve MediaNav üzerinde kamera özelliği aktif değilse bu uygulamayı kurduktan sonra bariz bir değişim yaşamayacaksınız. Çünkü bu uygulama Geri Görüş kamerası MediaNav üzerinde açık ve tetiklenirse devreye girip karşınıza geliyor.