4.0.6 6.0.3MD ve 7.0.5MD Mediaskin

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar uygulamalara ulaşabilen varmı ekranın alt kısmından butonların altından sağdan sola, soldan sağa yukarıdan aşağıya aşağıdan yukarıya hertürlü tüm parmaklarımla teker teker denedim, ellerimi yıkadım denedim parmağımı ıslattım denedim yok olmadı benmi yapamadım anlayamadım yapan biri varsa ben yapamadım diyeceğim baştan tekrar başlayacağım.

sürüm: 6.0.3md
ilk 2 linkteki dosyaları konu ilk açıldığında yüklemiştim diğer 4 link yenilendi ancak indirebildim m4 klasörünün içeriğini
7 adet klasörü usb ye attım

Son düzenleme:

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Doğan bey çalıştığını yazmıştınız sonra mesajınızı sildiniz çalıştımı çalışmadımı? sürümünüz ne idi?

Doğan Dağaçıkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesaj yanlışlıkla silinmiş muzof bey. Benim sürüm 7.0.5 MD sorunsuz çalısıyor

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son düzenleme:

lima16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar uygulamalara ulaşabilen varmı ekranın alt kısmından butonların altından sağdan sola, soldan sağa yukarıdan aşağıya aşağıdan yukarıya hertürlü tüm parmaklarımla teker teker denedim, ellerimi yıkadım denedim parmağımı ıslattım denedim yok olmadı benmi yapamadım anlayamadım yapan biri varsa ben yapamadım diyeceğim baştan tekrar başlayacağım.

aynı sorunu bende yasıyorum. çalıştıramadım. usbye yuklememız gereken 4 dosyada aynı isimle zipten çıkınca usb ye yüklemede sorun çıkıyor acaba bu yüzdenmi sorun yaşıyorum. yardım sürüm 4.0.6

Son düzenleme:

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkleri yarin guncelleyeyim hocam

teşekkür ederim . Hakkınızı helal edin sizinde zamanınızı alıyoruz.Sorunun bende olduğunu zannetmiyorum mesleğim icabı( televizyon tamiri) yüzlerce tv ye yazılım yüklemişliğim vardır. Media navı ikinciel almıştım aldığımdada volum açarken normal ses açma kısma menüsü çıkmıyordu o zaman sürümü 4.0.3 idi sonra 4.0.6 ya çıkardım resmi güncelleme ile sonrasındada sizin konunuzla birlikte 6.0.3 md ye çıktım haritayı kopyala yapıştır ile güncelledim o kadar başka bişey yapmadım.6.0.3 md ye çıktığımda volum açma kısma menüsü geldi sizin sayenizde ama bir türlü video oynatmayı beceremedim.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

aynı sorunu bende yasıyorum. çalıştıramadım. usbye yuklememız gereken 4 dosyada aynı isimle zipten çıkınca usb ye yüklemede sorun çıkıyor acaba bu yüzdenmi sorun yaşıyorum. yardım sürüm 4.0.6

sorun aynı değil sanırım m4 klasörünün içindeki 7 dosya olması lazım zipten rardan çıkarmada sorun yaşamadıysanız 7 dosyanın tamamını seçip kopyalayıp fat32 ile biçimlendirdiğiniz usb flash belleğinizi açıp yapıştırın ilk iki linkteki dosyaları media nav ınıza yüklediğinizi varsayıyorum.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim . Hakkınızı helal edin sizinde zamanınızı alıyoruz.Sorunun bende olduğunu zannetmiyorum mesleğim icabı( televizyon tamiri) yüzlerce tv ye yazılım yüklemişliğim vardır. Media navı ikinciel almıştım aldığımdada volum açarken normal ses açma kısma menüsü çıkmıyordu o zaman sürümü 4.0.3 idi sonra 4.0.6 ya çıkardım resmi güncelleme ile sonrasındada sizin konunuzla birlikte 6.0.3 md ye çıktım haritayı kopyala yapıştır ile güncelledim o kadar başka bişey yapmadım.6.0.3 md ye çıktığımda volum açma kısma menüsü geldi sizin sayenizde ama bir türlü video oynatmayı beceremedim.

Hocam ilk 2linki indirip rardan çıkarıp usb ye atıp araca takın güncellensin mi diyecek güncellemeyi seçip bitmesini bekleyin. daha sonra diğer linkteki m4 dosyasını indirip rardan çıkarıp flash a atın daha sonra araca takıp rnav açıldıktan sonra ekranın en altından sağa sola parmağınızı oynatarak menüye girin bu işlemler olmuyor mu.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ilk 2linki indirip rardan çıkarıp usb ye atıp araca takın güncellensin mi diyecek güncellemeyi seçip bitmesini bekleyin. daha sonra diğer linkteki m4 dosyasını indirip rardan çıkarıp flash a atın daha sonra araca takıp rnav açıldıktan sonra ekranın en altından sağa sola parmağınızı oynatarak menüye girin bu işlemler olmuyor mu.

Merhaba Yunus bey ilk 2 linkteki dosyalar ile kurulumu yapmıştım. sonraki m4 klasörünü rardan çıkartıp klasörle birlikte atıp denedim m4 klasörünün içini 7 klasörü usb ye atıp denedim. Ekranın standart menüsündeki butonların altında ki boşluğa parmağımı sağa sola soldan sağa sürterek defalarca denedim ekranda incelmeler oldu gibi o kadar düşünün nasıl bir hırssa.