4.0.6 6.0.3MD ve 7.0.5MD Mediaskin

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En kötüsü biraz uzun olur ama kesin çözüm.4.0.3 e dönüp benim sıralamayı uygularsınız..
tamamdır serdar hocam 7.05md tekrardan yükleyince menülerin hepsi geldi sadece anaekranda video kısayol tuşu gelmedi oda çok önemli deil benim için onundışında renavın yeni yüklediğim grafikler hepsi çalışıyor artık igoya falanda gerek yok. teşekürler bilgi için:kupa

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim hocam,hallettiğinize sevindim.:bravo
İyi akşamlar...

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 6.0.3 MD sürümünde çalıştırmayı bir türlü becerememiştim yunus bey eminim denemiş test etmiştir boşyere yazmaz çalıştığı sürümleri, başarılı çalışmalarından yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum kendisine.
Benim medianav normal değildi zaten o yüzden başarılı olamamışımdır.
Ben sürümü 7.0.5 MD ye çıkartarak aynı dosyaları yeniden yükledim ve çalıştı hatta m4 klasörünün olduğu flash belleği bile takmadan uygulamaların olduğu ekran geliyor bilginize o yüzden m4 klasörüne çok takılmayın derim

*** Hatta büyük bir sorunum daha halloldu micom testten geri görüş kamerasını aktif ettikten sonra kontağı kapatınca cihaz kapanmıyordu medianavı manuel kapatıyordum çok sorun oluyordu bir keresinde kapatmayı unutmuştum micom menager i google çeviri ile teker teker tüm yazıları tercüme ederek nereden halledebilirim diye çok uğraşmıştım bu problemle karşılaşan arkadaşlarada örnek olur diye yazıyorum yazılım yükselttikten sonra yani 6.0.3md den 7.0.5 md ye geçtiğimde o sorunumda halloldu.

Yunus beyin 7.0.5md ye çıkmak için verdiği link :
https://mega.nz/#!ZBMzEaiK!Y4uuDf1kAJ6-HpnnyQItINfpIW3q2d2ck8sF_N9QRL4

ve notu '' surumunuz 6.0.3 ise 4,5 ve 6. Yuklemeleri yapin. Surumunuz daha eski bir surumse hepsini sirayla yukleyin ''
s.a abi 7.0.3md 6.0.3md den daha iyi mi kötü mü ? Gerek hız gerekse özellikler olarak tavisye eder misin ? arasında bir fark varmı ?
Bende media skini deneyeceğim ilk fırsatta ama 7.0.5 e yükseltmemi tavsiye edersen ondan sonra deneyeyim. O linkte kaybolmuş onu da rica edeyim senden abi.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar 4.0.6 , 6.0.3MD ve 7.0.5MD ye Mediaskin yukleyerek video izleyebilir daha bircok sey yapabilirsiniz. Öncelikle asagidaki dosyalari indirip ikisini de usb icerisine atarak medi nav a kuruyoruz.
1. https://www.up-4ever.com/mhft6z0vx77i

2. https://www.up-4ever.com/l2xvjq954st6

Kurulum islemi tamamdir. Simdi asagidaki dosyalari indirip cikarip usb ye atin ve r nav iniza takin

https://mega.nz/#!lYNTVDgb!uExjx2CVr6A3tDpo6kzfLEzjIRI6iNH6yeZTAtbPyPk

Usb yi araca takip rnav i actiktan sonra ekranin alt kismindan elinizi saga sola dogru cekin ve uygulamalar acilacaktir. Ilk kurulumda dil fransizca olabilir. Ayarlardan ingilizceye cevirin en kisa surede tr dili yayinlayacagim kopyala yapistir yaparak dili tr ye cevirebileceksiniz.

Yükleme tamamlandıktan sonra mediaskin i aktif etme;

3.link kırık hocam ya ulaşılamıyor

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam dediÄŸim gibi ben 7.0.5 MD ye yükseltip önce linkteki skinin sadece 1.dosyasını yükledim,
daha sonra bu forumdaki skini yükleyip bu skindeki uygulamaları ve usb dekileri kullanabildim.

Linkini paylaÅŸtığım skin sayfasında açıklamalarda yazdığı gibi önce genel temizlik yapıp
bu skini öyle yüklüyor.(linke tıkladığınızda italyanca açıklamaları çevirirseniz öyle yazıyor)

WDAAbm.jpg

Sizde de sanırım böyle olmuÅŸ,yüklerken genel temizlik yapıp önceki skin dosyalarını temizlemiÅŸ.

Siz ÅŸimdi bu forumda 1.sayfada verilen skinin 1.ve 2. dosyalarını tekrar yüklerseniz ve usb nizi öyle takarsanız (yaptım demiÅŸsiniz ama tekrar bir deneyin bence)
hem parmak kaydırma ile skine girme gelir,hemde uygulamaları ve USB deki diğer dosyaları kullanabilirsiniz.

Ben ÅŸu anda videodakilerin hepsini yapıp 2 skininde bütün uygulamalarını kullanabiliyorum..

Siz bu forumdaki skini tekrar yükleyip bir deneyin,olumsuz olursa yine yazarsanız yardımcı olurum ..
bende ilk iki linki yaptım ama parmakla kaydırma vs hiç bi değişiklik olmadı. Yanlış mı yapmışım

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sıralama şöyle,

1-Önce versiyonu 7.0.5 MD ye yükselt
2-Sonra 8.sayfada linkini verdiğim italyan sitesi bağlantısından sadece 1.dosyayı kur
3-Daha sonrada 1 sayfanın 1.mesajındakileri uygulayıp kur.

Ben bu şekilde yaptım.sorun olmadı..

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6.0.3md de video oynamayı becerdim hocam ilk iki link yetti. bende de 4.0.6 dayken oynattığım flashı taktım video işi tamamlandı. Teşekkürler.
Ama 6.0.3 te şöyle bir sorun dikkatimi çekti.. Araba çalıştıktan sonra iphonumun bluetoothunu açarsam direkt telefondan bağlantı kur diyerek bağlanamıyorum. 4.0.6 dayken bunu yapabiliyordum. şimdi ise araç teybinin bluetoothunan girip, cihazları gösterr,bağlan dedikten sonra bluetoothtan bağlanabiliyorum..
Ve arabayı her çalıştırdığımda teyp reno logosundan sonra direkt ana ekrandan başlıyor..
7.0.5 versiyonunda bunları test eden oldu mu ? Aynı şekilde mi yoksa düzelme var mı ???

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.