4 mevsim lastik ?

megane sw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun aleyküm. Zamanım olmadığı için giremiyorum fazla. 4 mevsim lastik alacağım önerileriniz nedir? 175/70/14 megane 1999 sw. Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleykümselam, yaşadığınız yere ve bütçenize göre marka değişir.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nokian ve michel alabilirsin bende nokian düşünüyorum. Bu ölçülerde ellerinde varmıdır bilmiyorum.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepsiburada nokian weather prof 175/65/14 65 sorun olmazsa 139 tl kaçırma .

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
185/65/14 var 175 tl ye

megane sw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbulda yaşıyorum. Bütçe sınırı koymadım. Dediklerinize göre bir karar vericem.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ozaman pirelli ve nokian dan birini seçin petlasında var ama yorumları az ve olumluda az nokian 2015 de 1. Seçilmiş ıslak ve çamurlu yolda çok fazla kullanılmıyorsa ve istanbul sakarya gibi kısa süren kar yağışlarında yeterlidir diye düşünüyorum misal alanlardan aldım yorum karlı buzlu yokuşu patinaj çekmeden çıkmışlar michelde patinaja düştünü yazmışlar ama michel de petlas ve diğer markalara göre güzel birde goodyear varmış ama satış sayısı çok az nokianda kar işareti de varmış bu yüzden kontrollerde bakıyorlar ya polisler işe yarar diye düşünüyorum muhakkak araştırın daha kapsalım videoları var . Banada burda bilgi verirseniz sevinirim hala kararım değişmedi nokian için bakınıyorum yorumlara farklı clublarda.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ozaman pirelli ve nokian dan birini seçin petlasında var ama yorumları az ve olumluda az nokian 2015 de 1. Seçilmiş ıslak ve çamurlu yolda çok fazla kullanılmıyorsa ve istanbul sakarya gibi kısa süren kar yağışlarında yeterlidir diye düşünüyorum misal alanlardan aldım yorum karlı buzlu yokuşu patinaj çekmeden çıkmışlar michelde patinaja düştünü yazmışlar ama michel de petlas ve diğer markalara göre güzel birde goodyear varmış ama satış sayısı çok az nokianda kar işareti de varmış bu yüzden kontrollerde bakıyorlar ya polisler işe yarar diye düşünüyorum muhakkak araştırın daha kapsalım videoları var . Banada burda bilgi verirseniz sevinirim hala kararım değişmedi nokian için bakınıyorum yorumlara farklı clublarda.

önce şunu söyleyelim 4 mevsim lastik diye bir şey yok. yazın kullanılan lastik var bir de 3 derece sıcaklık altında kullanılan diğerine göre yumuşak olan bu yüzden karlı havada ve buzda daha iyi tutunan yoldaki suyu daha iyi tahliye eden kar lastikleri var. polis kontrolüne gelince ticari toplu taşıma araçları için zaruret var bu yüzden kar işaretinin de bir espirisi yok diye düşünüyorum. ben daha önce lassa atrakta diye bir lastik kullandım karlı havada idare eder cinsten ama hiç biri kar lastiğinin yerini tutmaz. briston evo kullandım iyi bir lastik şimdi kontinental var o da iyi kışlık olarak petlas kullanıyorum oda güzel bu yazdıklarım benim fikrimdir ukalalık olarak algılanmasın lütfen

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağlam dayanıklı olsun dersen lassa ımpetus revo 2+, konfor arıyorsan mıchelim primecy 3 yada continental premium contac 5

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En pahali lastik hangisiyse onu alin.

Sent from my iPhone using Tapatalk