40.000 km bakım fiyatı

fdll

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerek yok usta ben yaptırdım detayda 420 kağıta ayrıca ön amortisörlerden gelen sesler için viraj denge çubuğu direksiyon iyileştirilmiş kutusu ve yalıtım malzemesi fransadan sipariş ettirdik garantiden değişecek detay plaza müşteri ile ilgilenmeleride gayet güzel yüksel atmaca...
Detay iyidir, bende sakarya'da yaşıyorum aracımı detay'dan aldım. Ve sakaryadaki Ernaz'a bir kere bile götürmedim aracımı. Her servis bakımını yada en ufak sorun için detay plazaya götürüyorum

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerek yok usta ben yaptırdım detayda 420 kağıta ayrıca ön amortisörlerden gelen sesler için viraj denge çubuğu direksiyon iyileştirilmiş kutusu ve yalıtım malzemesi fransadan sipariş ettirdik garantiden değişecek detay plaza müşteri ile ilgilenmeleride gayet güzel yüksel atmaca...

Hayirli ugurlu olsun ben de ayni fiyata yaptirmistim agustos da

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
31 Mayısa Kadar Olan Kampanya Bitsin Haziran Ortası Yaz Bakım Kampanyası Başlar Acil Değilse Bekleyin Bence

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar aracım 1,5 dci 90 lık 40.000 km bakım yapılacak
MOTOR YAĞI
YAĞ FİLTRESİ
HAVA FİLTRESİ
POLEN FİLTRESİ
MAZOT FİLTRESİ
değişecek fiyat aldığım bayiler
renoKEMAL TEPRETOĞULLARI:650TL
renoMAİS ANADOLU:475
renoKIYI:520
renoDEMİRKOLLAR:500
renoDETAY:420
sizce daha uygununu bulabilirmiyim? İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA
abi benim araba bir buçuk yaşında. daha 8bine bile gelmedi. nasıl yapıonuz 40.000kmyi :D saygılar :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi benim araba bir buçuk yaşında. daha 8bine bile gelmedi. nasıl yapıonuz 40.000kmyi :D saygılar :)

Vallahi bi sekilde oluyor :D temmuzda 2 yasina girecek 55 binde bzm aracta suan :D 42 binde almistik araba calismasa 10 bin anca yapmistik aylik 2000-2500 km yapiyoruz :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

satarken talibi çok olur:)

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallahi bi sekilde oluyor :D temmuzda 2 yasina girecek 55 binde bzm aracta suan :D 42 binde almistik araba calismasa 10 bin anca yapmistik aylik 2000-2500 km yapiyoruz :)

abi ben çoğunluk şehiriçi kullanıyorum,işim gereği haftaiçi pek arabaya ihtiyacım olmuyor, haftasonları biraz geziyorum işte, anca o kadar oluyor. 3-4kerede uzun yol yaptım.servise gidiyorum bazen, kmden dolayı sıfır araba muamelesi yapıyorlar :D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben çoğunluk şehiriçi kullanıyorum,işim gereği haftaiçi pek arabaya ihtiyacım olmuyor, haftasonları biraz geziyorum işte, anca o kadar oluyor. 3-4kerede uzun yol yaptım.servise gidiyorum bazen, kmden dolayı sıfır araba muamelesi yapıyorlar :D

bizimki de tam tersi :D h. içi çalışıyor ş.içinde h.sonu da bi yere gideceği yok ben olmasam hehe hehe kaçırıyorum arada bi pederin işinden fırsat bulursam :D araba çalışmasa aylık 1000 km anca yapıyoduk suan aylık 2500 :D