4442096 numaralı hat

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadın zekası işte, hele bizimki hep paralel gidiyor mandalinayla kıhkıh Ben tabii örtmen maaşıyla o kadar hayal kuramadığımdan, bir ara maaşları aldığımız banka kredi kartı vermek için cepten ve evden taciz ediyordu (ofisi de arıyorlar arada ama sürekli ofis dışında olduğumuzdan ulaşamıyorlardı) haftalarca belki de birkaç ay sürdü bu. En sonunda ben ofiste, derste değilken aradılar, açık ofis bizim iş yeri; kadın kart verelim, ben gerek yok; kadın ya gerek olursa, ben gerekmez annem var babam var para sorunum yok; kadın ama büyük bir harcama gerekse, ben param var bankada alırım; kadın ya yetmezse, ben annemler düşünsün ben uğraşmam bu konularla; böyle ... yarışı gibi gitti, en son kapattık sağa döndüm meğer patron ofisteymiş bütün konuşmaları ensesinde yapmışım :aytuğ ama o günden sonra aramadılar o bankadan :D

sonuçta patronda anlamıştır baştan savma yöntemini :)) bende işyerinde yaptım o görüşmeyi her sallayışımda odada kahkalar uçuştu ::) ee kuzum işte hep demiyormuyuz kadınla ayrıntıları düşünür aynı anda telefonla konuşup aynı anda örgü örerken aynı anda ayaklarında bebek sallarken tv de izleyebilir :)))

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cep telefonuyla onay işlemi türkiye de kalkması lazım..
Her gün başka birisi çıkıyor milleti dolandırmaya kalkıyor.. Devletten aldığı ceza hiç bir şey.. :)