46 kuruş normal mi :(

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mazot alıyorum demişsin bu hızla yakıt pompasını-enjektörlerini eline alma aman dikkat dizellerde hassas parçalar bunlar...o kadar az yakıtla gezmek hiç iyi değil

Ne yapim abi gitmek zorunda kalıyorum. Öğrenci adamız arada peder olmayında kaçıp kızın yanına gidiyorum şimdi kızmı mazotmu derken kız diyip gidiyorum kaç kere. Cebimde 10Tl para var bu hafta sonu gelsin param gidim bir attırım 10Tl'lik ya :) Ben mazotta hava yapmasından korktum :D

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rolantide çalışırken dimi bu
hyır aracım rolantide hazap yapmıyo -.- olarak görünüyo ama boşa attıgım zaman giderken de 0.0 gösterio bu ortalama sehirler arası yolda en son ulaşgım rakamlar daha aşşasını göremedim şehir inde de ortalamm genelde 7.5 bucugu gecmior daha altındada olabiliyo bazen her benzin aldıgımda sıfırlıyorum km yi bazı özel durumlarda daha yüksek olduguda oluyo roll faln yaptıgımda özellikle ortalam çok yüksek oluyo

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne yapim abi gitmek zorunda kalıyorum. Öğrenci adamız arada peder olmayında kaçıp kızın yanına gidiyorum şimdi kızmı mazotmu derken kız diyip gidiyorum kaç kere. Cebimde 10Tl para var bu hafta sonu gelsin param gidim bir attırım 10Tl'lik ya :) Ben mazotta hava yapmasından korktum :D

bu şekilde az yakıtla gezinen bir arkadaş vardı yanlış hatırlamıyorsam pompayı bozmuştu 400 tl gibi bir masraf olmuş dikkat et bencede

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu şekilde az yakıtla gezinen bir arkadaş vardı yanlış hatırlamıyorsam pompayı bozmuştu 400 tl gibi bir masraf olmuş dikkat et bencede

Neyse İETT'ye dayancaz desenize. Korkuttunuz ya bu hafta sonu gidim alim bir 10TL :D

Z_Olcay

Merhum Zihni Olcay ATAGÜL-RİZE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zihni 160-170 kmrelerden aşağı inmeden tabi göremezsin 6.5 den aşağısını..:D

hakan şimdi resimlerini çekmiş paylaşır..ortalama 4.7 ymiş..bende 4.9 görmüştüm benim araba otomatik oldugundan:)

Abicim Napalım Hayat hızlı akıyor Yakalamak lazım :D

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence,değer çok fazla

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence,değer çok fazla

bence devirler tutmuyor :) ben coupe yi 1900 devirde sürecek olsam 1.2 clio yu satıp bunu almazdım ama sakin kullanımda 1900-2500 devir aralığında :) bir deponun 700 km yi devireceğini düşünüyorum

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence fazla.benim araç şehir içi 50 krş ş.dışı 40 krş yakıyor.devirli kullanırım genellikle.2.0 16v140hp

meganeankara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugünden itibaren basmadan yol bilgisayarına bakarak gitmeye başladım 6-7 lt ortalamayla gidiyorum bakalım sarfiyat ne kadar değişecek