48 yu 578 (utku kayır)

x_tremeutku

DJ UTKU KAYIR-MUĞLA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız utku abi bende bodrumdayım...halil abi yazın geldiğinde bi alo dersin ben kargıdayım zaten sende oradasın utku abide gelir minik bi buluşma yapmış oluruz hem.:) :eyv

tabiki kardeşi,m ne demek gelebilirsek imkan elverirse neden olmasın mugla merkeze beklerim

feron29

Ferhat AYDIN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün geldim ama sınav için di tabii o...lys için tekrar gelicem utku abi saol..:) inş görüşürüz ozman.:)

x_tremeutku

DJ UTKU KAYIR-MUĞLA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
grşrz kardeşim

cemer@yv@z

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız kullan kardeşim...

Hæydut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Makina süper duruyor. 2 şey söylemek istiyorum 1.si öndeki gtr yazısını panjura yapıştırırsan benimki gibi, çokdaha güzel duracaktır. 2.si ise açık hava filtresini aracın sol tarafında bulunan boşluğa dogru uzatsan daha iyi olacaktır sonuçta motora daha soğuk bir hava gelecektir.hatta tampona hava deliği açıp ,hem soğuk hava alır hemde şahane bir görünüm elde edersin :D

x_tremeutku

DJ UTKU KAYIR-MUĞLA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Makina süper duruyor. 2 şey söylemek istiyorum 1.si öndeki gtr yazısını panjura yapıştırırsan benimki gibi, çokdaha güzel duracaktır. 2.si ise açık hava filtresini aracın sol tarafında bulunan boşluğa dogru uzatsan daha iyi olacaktır sonuçta motora daha soğuk bir hava gelecektir.hatta tampona hava deliği açıp ,hem soğuk hava alır hemde şahane bir görünüm elde edersin :D
boş zamanımda gerekenleri yapıcam şu sıralar işten vaktim yok kardeşim önerilerin için teşekkür ederim