5 cm yay hakkında

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam bi kere vurma yaparsa ben o yayları direk söktürrüm atarım arkadasımda astra sedan var ondada bişi olmaz yayları tak dediler taktık daha dükkandan eve giderken sarı setten gecerken kütt diye bi vurdu hemen dükkana döndük bida amort. millerinde 2 cm diş actırdık sorun ortada kalktı istanbulda doğru dürüst asfalt yok zaten kış ayındayız birde çukurlar su birikintilerinden görünmüyor bence sağlıklı olan amortüsör millerinden 1-2 cm diş actırmak işlem yaptırmadan kullanan arkadaşlar var mı ?

ben işlem yaptırmadan kullanıyorum 5cm eibach.. sakin binersen sıkıntı yok fakat diğer türlü sıkıntı elbette var :S

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde şöyle bi olay var bende yaklasık 1.5 senedır kullanıyorum herzaman sakin pür dikkat süremıyorsun aracı. zaten yolların hali malum bubi tuzagı gbi heryer. kafan dalgın oluyo bişey düşünüyo oluyosun dıkkatedemıyosun fazla ozamançok buyuk sıkıntı oluyo :D aslında araba leylek olmasa yay işi iş deilde işte mecburıyetten =))

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen yaa araba cok leylek ben dikkatli kullanıyorum o zaman ben arkadasımdan eibach 5 cm yayları alıyım takıyım verdiğiniz bilgiler için teşekkürederim 4. ayda muayenem var muayenede sıkıntı cıkarır mı ?

baSScholic

Doğancan GÜRSOY
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 5 cmlik yay var bugüne kadar en ufak sıkıntısını görmedim sadece bir kere amartisör tablasını değiştirdim o kadar 4 yıldır başka bir sorunum yok

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen yaa araba cok leylek ben dikkatli kullanıyorum o zaman ben arkadasımdan eibach 5 cm yayları alıyım takıyım verdiğiniz bilgiler için teşekkürederim 4. ayda muayenem var muayenede sıkıntı cıkarır mı ?
yok yok bı sıkıntı olmuyor.. bende eibach ları fk ıle degıstırmeyı dusunuyorum bakalımm dahamı ıyı olcak kötümü olcak bakcazz

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman En kısa zamanda gidip 5 cm fk yayları alıyorum bu kadar arkadaş kullanıyor hiç birinde sorun olmamış bizde olursada amortüsöre işlem yaptırrız artık :)