5000. km kullanım yorumlarım...

serhat1001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bir duster kullanıcısı olarak gayet memnunum iç konsolun sade olmasını normal diye düşünüyorum çünkü şehir içi bir araç olarak tasarlanmamış diğer noktalarıyla değerlendiricek olursam şunu söylemek isterim eski bir bmw 3.16i kullanıcısı olarak benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı benden dustera kocaman bir 5 yıldız:)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilinçli bir tüketici olarak değerlendirmeniz çok hoş bir durum
Biz Duster'ı ilk çıktığında millete anlatırken göbeğimiz çıktı adetaa
İnanın hem konfor,hem yol tutuş hem yakıt Hemde Renault gibi bir devin ürünü olmasından dolayı Kusursuz..
Eksikleri yok mu var tabi ama bunu zaten 100milyarlık jeeple kıyaslayamazsınız kı.Bu Mini Jeep gibi birşey
Zaten şuanda Duster yok elimizde talep çok ama araç üretiminde eksiklik yaşıyoruz :)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
duster biraz daha kullandığı malzeme,iç ve dış dizaynında bazı değişiklikler yaparsa daha güzel olur diye düşünüyorum.benim beğenmediğim bir araç (şahsi fikrimdir).paylaşım için sağol duster alacak arkadaşlar için güzel bilgiler vermişsiniz.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duster benim hoşuma gidiyor :) Paylaştığğınız için teşekkürler ...

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duster benimde hoşuma gitmeye başladı siyah olacak krom aksesuvar ve çelik jant birde camlar film olacak tadından yenmez

orhancengizk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duster alalı yaklaşık 3 hafta doldu, araç şu anda 350km de,

ben araçtan çook memnunum, inanım arabayı kullanmak için sabah olsa da işe gitme vakti gelse,
işteykende akşam olsa da eve gitme saati gelse de duster'ım ile yola çıksam diye saatleri sayıyorum, neredeyse aşık oldum araca,
birde araca ufak ufak modifiyeler yapınca (bagaj havuzu, cam filmi, park sensörü, kol dayama vs vs.) yaptırdıkça daha da keyif alıyorum...

Bu arada bu araç benim 12.ci aracım, duster'ı kullanırken aldığım keyfi bundan yaklaşık 10 yıl kadar önce bir de Manager kullanırken almıştım,
bunları wv passat, ford escord, opel astra (yeni uzay kasa), honda civic gibi başka arabaları da kullanımış biri olarak yazıyorum dikkatinizi çekerim...

aracın tabii ki bazı eksileri de var, özellikle konsol da daha modern bir tasarım yapılabilirdi, oraya 700-800 tl'lik bir multimeyda seti koyulunca bile çok şey değişiyor, birde fabrika çıkışında sadece orta konsola şöyle 5 inç'lik bir navi+multmedya ekranı bile koysalar çok değişir ama koymamışlar, vardır bir bildikleri diyerek çok ta kafaya takmıyorum,
ben aracımdan çok memnunum, Allah isteyen herkese gönlündekini nasip etsin, almayı düşünenlere son sözüm : ön yargılarınıızı bir kenara atın ve aracınızın keyfini çıkarın... şüphe ile yaklaşanlar inanın çoğunlukla almaya gücü yetmeyip alanları kıskananlardır...

Bu arada aracım:
4x2 Siyah renk 1.5 dCi 90bg motor, 2 hava yastığı, abs, klima, olan modeldir.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duster alalı yaklaşık 3 hafta doldu, araç şu anda 350km de,

ben araçtan çook memnunum, inanım arabayı kullanmak için sabah olsa da işe gitme vakti gelse,
işteykende akşam olsa da eve gitme saati gelse de duster'ım ile yola çıksam diye saatleri sayıyorum, neredeyse aşık oldum araca,
birde araca ufak ufak modifiyeler yapınca (bagaj havuzu, cam filmi, park sensörü, kol dayama vs vs.) yaptırdıkça daha da keyif alıyorum...

Bu arada bu araç benim 12.ci aracım, duster'ı kullanırken aldığım keyfi bundan yaklaşık 10 yıl kadar önce bir de Manager kullanırken almıştım,
bunları wv passat, ford escord, opel astra (yeni uzay kasa), honda civic gibi başka arabaları da kullanımış biri olarak yazıyorum dikkatinizi çekerim...

aracın tabii ki bazı eksileri de var, özellikle konsol da daha modern bir tasarım yapılabilirdi, oraya 700-800 tl'lik bir multimeyda seti koyulunca bile çok şey değişiyor, birde fabrika çıkışında sadece orta konsola şöyle 5 inç'lik bir navi+multmedya ekranı bile koysalar çok değişir ama koymamışlar, vardır bir bildikleri diyerek çok ta kafaya takmıyorum,
ben aracımdan çok memnunum, Allah isteyen herkese gönlündekini nasip etsin, almayı düşünenlere son sözüm : ön yargılarınıızı bir kenara atın ve aracınızın keyfini çıkarın... şüphe ile yaklaşanlar inanın çoğunlukla almaya gücü yetmeyip alanları kıskananlardır...

Bu arada aracım:
4x2 Siyah renk 1.5 dCi 90bg motor, 2 hava yastığı, abs, klima, olan modeldir.

:eyv :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın fotolarını bekliyoruz :eyv

tlghsn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için teşekkürler

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç bir araba 4 4lük değil kimilerine göre fazlası vardır kimilerine göre eksileri.