50000km deki lagunamızın vites topuzu tanınmayacak halde

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Würth deri besleyici ve temizleme kremi ile bi uygulama yap kardeşim büyük miktarda düzelecektir
abi sanki derinin üstündeki parlak boyalı kısımı soyulmuş alttaki tüylü gibi lif lif olan kısımı artık erimiş kösele olmuş gibi... o üründen var bu gün deneyeyim en güzeli daha kötü hale gelemez zaten:)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben internetten bir video izledim adamlar vites yollarının yazdığı metal parçayı kaldırıp içindeki vidayı soküm başlığı çıkarıyor deriyi kesip alıyor yenisini bali yardımıyla yapıştırıyor dikimini yapıyor vidayla yerine koyuyor ve o metal kapağı tekrar yerine oturtuyor... Bu işlemi Antalyada yapan biri varmı diye araştıracağım sizce doğru yöntem bumudur? denemelimiyim? teşekkürler...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet abi 2. el aldık biz bunu babamın bir ahbabından adam çok titiz bir adam ki zaten garantisi bitene kadar mecbur servis garantisi bittikten sonra da ilk servise biz götürecez yine renault servisine...

Sana bi tavsiye Yetkili servise git müşteri temsilcisini bul ankaradan yetkili serviste tanıdığım var de o yönlendirdi de aracım hep yetkili servis bakımlı vites topuzunda soyulmalar var bakım yaptırırsam bunu mym den değiştirebilirmisiniz de.:eyv

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana bi tavsiye Yetkili servise git müşteri temsilcisini bul ankaradan yetkili serviste tanıdığım var de o yönlendirdi de aracım hep yetkili servis bakımlı vites topuzunda soyulmalar var bakım yaptırırsam bunu mym den değiştirebilirmisiniz de.:eyv
Tamam Abi çok teşekkür ederim bunu yapacağım.

ahtapot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim geçmiş olsun benim sürekli gittiğim yetkili servis var arabamın garantisi bitmesine rağmen grantiden vites topuzunu ve şöför kapı kilidini değiştirdim müşteri memnuniyeti diyerek ama bu işlemleri bakım sırasında yaptırıyorum :) buna başka çağre bulmamız lazım çünkü benim tam üçkez değişti :)

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim geçmiş olsun benim sürekli gittiğim yetkili servis var arabamın garantisi bitmesine rağmen grantiden vites topuzunu ve şöför kapı kilidini değiştirdim müşteri memnuniyeti diyerek ama bu işlemleri bakım sırasında yaptırıyorum :) buna başka çağre bulmamız lazım çünkü benim tam üçkez değişti :)
ooooooww abi 3 kez nedemek:S yakında ağır bakıma girecek Antalya Sarılar servisinde şansımı deneyeceğim emsallerinin olduğunu söyleyeceğim... Abi en kötü ihtimal kafam atacak 50euro verip timsah derisi alıp kaplatacam sorun kökten kalkacak:D