53 AY 305 - Clio IV 1.2 Joy

ahmetusta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.Sade ve Hoş olmuş. Jant kapaklarını çok yakıştırdım. Orjinal teyp biraz eğimli gibiydi bu teybi tam otutturabildiniz mi ?

Teybi profesyonel ses sistemcisi bir arkadaşa taktırdım.orjinal teybin ayaklarını söküp buna taktı çokda güzel oturdu.yalnız bu teyp için çerçeve çıkmadığı için çok orjinal bi görüntü olmadı ama rahatsız edecek seviyede çirkin bir görünümüde yok.bu teyp eski aracımdan sökmüştüm joy almamın en büyük sebebi bu diyebilirim.çünkü touch ile arada 5 lira gibi bi fark vardı ve üzerindeki ekranda klip oynatılamıyor bu benim için büyük bir eksik teybim varken kullanamıcaktım.zaten donanım olarak aynı araçlar.geride kalan tüm özellikleri ufak maliyetlerle aynı şekilde aracınıza katabilirsiniz.hillholder, abs, esp, cruise control hepsinde var standart donanım olarak. jant konusuna gelince çok iddaalı bi jant peşindeyim aracıma uyumsuzluk durumu var onu aratştırıyorum eğer uyarsa çok konuşulacağını düşünüyorum :) tekrar teşekkürler arkadaşlar.

ilkerbektas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bende sizin gibi düşünüyorum da teyb ne marka?kolla uyumlu mu?bluetooth özeelliği aktif mi?ve son olarak navigasyon var mı teypte? çok soru sordum ama :)fazladan para vermenin manası yok büyük ekrandan başka bi özellliği yok çünkü?