59 plaka 'dan cabrio' mun son hali

serkankorkmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, İlk aldığından beri neler yaptın Serkan boya daha canlı duruyor...:eyv

ufak tefek bakımlara ihtiyacı vardı motorunda yürüründe,1000tl yi yedi...şu an çok fazla bi şeyi kalmadı yağını suyunu değiştirdimi yolda bırakmaz kerata ...fotoğraftan ve yıkamadan kaynaklanıyor..önceki özensiz bir fotoydu eski sahibi çekmişti ..yıkadım temizledim kendine geldi yaza bi pasta cila çektimi yanacak işallah.sağolasın halil

serkankorkmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farların olduğu kısındaki çıta kırmızıya boyanmalı.
jantlar acilen değişmeli 17inc 5 kol bi jant gider..
yan marsbiel ler sökülerek orjinal bi hale getirilmeli.
arkada sanırım bi spoiler var o sökülürse çok iyi olur.
acilende aracın yere basılması lazım...

çıtayı hiç düşünmedim o şekilde kırmızı olarak,çok abartımı durur acaba ??fotoshop olarak denemek lazım !!!

jant olayını bende çok istiyorum aynı modelin 17 jantını veya 19 da olabilir belki..( 19 çok abartımı durur acaba ??? )
ilk yapacağım işlerden bi tanesi bu jant olayı,,eskisini verip yenisiyle takasmı yapsam yada modifiye fuarında jant bölümü olursa bu sene ordan bakarım artık..

açıkçası bakış acısı ama araçta en çok yan marşpiyeller hoşuma gidiyo.canlı olarak görsen hak verirsin hakan.

spolier eski sahibinden kalma yaş ilerlemese güzel bi dtm gider ama şu an biraz daha ağır kalıyo şekil olarak o yüzden dokunmayayım diyorum.

eski sahibi yüksek araçlardan hoşlanıyormuş o yüzden yükseltmiş,benimde setlerde çukurlarda çok işime yaradı,5 kişi bindik setlerden hızlı geçtim yinede değmedi..ama görüntü olarak kötü gözüküyor..işallah aracı indirip 17 jantlarla aynı seviyeyi verebilirim,setlerden geçerken içim gidiyo valla..

yorumların için sağol hakan...ve yorumda bulunan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür.zamanla güzel bi makina olucak işallah,kazasız belasız olarak.

sağolun...

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten o ızgaranın olduğu kısım orjinalinde kırmızı..
19 takmak çok absürt olur hakkı 17 bu aracın.
bence aracı bu hale sokup orjinal hali üzerinden oynasan daha sıkı vede iddaa lı bi görünüş elde edersin abi.
marşbiel olayı aslında coupelerde sıkıntı. tek yapılacak işlem sac dan eğilerek yapılacak güz bir marsbiel. bu görünümünü destekleyecektir.
dsc03225.jpg

serkankorkmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten o ızgaranın olduğu kısım orjinalinde kırmızı..
19 takmak çok absürt olur hakkı 17 bu aracın.
bence aracı bu hale sokup orjinal hali üzerinden oynasan daha sıkı vede iddaa lı bi görünüş elde edersin abi.
marşbiel olayı aslında coupelerde sıkıntı. tek yapılacak işlem sac dan eğilerek yapılacak güz bir marsbiel. bu görünümünü destekleyecektir.
dsc03225.jpg

harbiden güzelmiş,serviste ustayla görüşeyim nisan ortası boyatırım.
17 inç en mantıklısı,aracı bastımıda kıvama gelecek...aslında bu arabada güzelmiş daha önce bu karşıma çıksa alırdım.
olsun benim canavarda iş görür..kafama göre topladımıda istediğim olacak...
sağolun hakan senden ve siteden yeni şeyler öğreniyorum hiç aklıma gelmemişti önünü boyamak şimdi yapılacaklar listesinin başına aldım.

teşekkürler.