6000 tl ye satılan hyundai crdi (full) 2005 model

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yıllar önce birisinden alacağım vardı.. ve adamın üzerine bir araba olduğunu farkettik ve gittik haciz yaptık... arabanın yakalandığı ilçede yedi emin olmadığı için aracı bize teslim ettiler (2009).
bizde aracı aldık geldik... baktık arac banka ipoteği ile alınmış.. yani banka arabaya ortak.. hesap ettik satıştan bize para kalmayacak.. arabayı 2 yıl satışa çıkartmadan evimin önünde beklettik... sonra banka arabanın bizde olduğunu farketmiş ve bizden arabayı istedi.. banka arabayı haciz yolu ile sattı... çok komik bir rakama 6000 tl ye 2011 yılının sonuna doğru satıldı...
bu kadar ucuza gideceğini bilseydim bende ihaleye girerdim...

işte arabanın videosu...

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[video=youtube;bCwSfDtx-PI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bCwSfDtx-PI[/video]

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu olayı hatırlıyorum İbrahim,eline ne kaldı araba satıldıktan sonra...

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olayı hatırlıyorum İbrahim,eline ne kaldı araba satıldıktan sonra...

ben bu arabaya haciz yaparak zarar ettim.... araba bankadan rehinliymiş... haciz yapana kadar bilmiyorduk... araç satışından ilk parayı alacak olan banka imiş... bizde satış yapıp daha fazla masraf etmek istemedik... arabanın satışından bana üçün biri kaldı :) bankanın önceliği vardı... bankanın alacağı 15000tl... araba 6000 tl... paranın hepsini banka aldı... banka bile alacağını tahsil edemedi... banada üçün biri kaldı... boş yere 250-300 tl masraf etmiş oldum :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üçün biri bu güzeldi hehe
ben bu arabaya haciz yaparak zarar ettim.... araba bankadan rehinliymiş... haciz yapana kadar bilmiyorduk... araç satışından ilk parayı alacak olan banka imiş... bizde satış yapıp daha fazla masraf etmek istemedik... arabanın satışından bana üçün biri kaldı :) bankanın önceliği vardı... bankanın alacağı 15000tl... araba 6000 tl... paranın hepsini banka aldı... banka bile alacağını tahsil edemedi... banada üçün biri kaldı... boş yere 250-300 tl masraf etmiş oldum :)