61 kp 867 megane coupe

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1) Orj. spoiler
2) Ön arka basıklık oranı tam tersi olmalı
3) Ön logo
4) Ön tampon ızgara siyah olmalı
5) Tavan folyo iptal
6) Jant 1" daha küçük farklı model

olmalı bana göre:)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5. madde hariç katılıorum ek olarak ya orjinal karartmalı far yada sonar olabilr gmüş grilerde u farlar güzel durmuo gibi gelio bana yan marşpiel olsa bu spoilerde durabilir bana göre :D

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
imkanlar olsa daha neler yapacak daa.... :)
tabiki hersey imkanlar dahilinde oluyor umarım istediği hale getrme imkanı olur unal abinin

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trabzonda araç modifiye etmek kadar sıkıntılı iş yok. işin ehli yok paramızla rezil oluyoruz yeri geliyor. çoğu modlu araçlar ankaradan ya da istanbuldan modlu alınıp getiriliyor trabzona bizde kendi imkanlarımızla birşeyler yapmaya çalışıyoruz. marşpiyeli buradaki üreticiye kızdığım için yaptırmıyorum adam 20-30 tl bile masrafı olmayan parçaya 300 tl fiyat çekiyor üstelik bu benim modladığım ilk araç değil clio vardı bütün malzemeleri oradan tedarik etmiştim o halde hiç indirim yapmadılar. yolmaya kaz arıyorlar. 60 lık bir egzos yaptıralım dedik adam yüzüne gözüne bulaştırdı düz boru yap dedim şimdi borunun her yeri kaynak. anlayacan dediğimizide yaptıramıyoruz dediğim dedik çaldığım düdük misali kafalarına göre çalışıyor ustalar birazda yumuşak yüzlü gördülermi deney yapıyorlar aracın üstünde istanbulda 1 ay kalsam çok farklı bir hale getirecem aracıda oda olmuyor işte

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah,önüde basmak lazım:eyv

spaq61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
a dan z ye katılıyorum sana ... 3-5 kat fazla para harcayıp kayda değer bişeyimiz olmuyor.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
doğrudur abi eger oyleyse diecek bişi yok iste insan oglu böyle çi süt emmiş derler ya

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trabzonda ki ustalar şahinin doğanın ustası bu tip araçları görünce deneme yanılma usukü çalışıyorar ama götür doğanı gözleri kapalı söker takarlar. egzoscu tutturdur 3 tırnaklı buji takalım buna diye istemiyorum diyorum yok takalım diyor kaldım sıkıntıya aytuğ başkana sordum sakın taktırma dedi neyse gittim bikaç şeyi ayarlayacak yine diyorki bujileri alıp geleyim takalım neyse ben istemiyorum diye diretince motor ustası vardı 2 dükkan ileride ona sor gel dedi bak bişey olmaz diye ona gittim sakın taktırma dedi onları doğanlara takıyorlamış meğer egzoscu bana doğanlara taktığı egzoslardan birde o bujilerden bahsediyor dip notta ekliyor o araçların çoğu kaza yaptı diye güler misin ağlar mısın :)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karadüzen çalışmaya programlanmışlar altarnatif çözüm yolları bulamıolar :D