6x9 hopörler öneri

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bütçeyi biraz genişlettim fiyatı 100-120tl ye kadar pıoneer jbl alpın hopörler onersınde buluncak var mı model olarak veya marka bana onemlı olan bassların ıyı vurması kabın ıcınde dıgerlerıne cok bakmıyorum onerebılecegınız uygun fıyatlı hopörler varsa yardımcı olursanız sevınırım.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
pioneer olsun çamurdan olsun al.

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle dıyosunda model model hepsı 3 yollumu alayım 4 yollumu hangısını bılmıyorum kı 1 tane daha buldum fiyatı uygun geldı
PİONEER TS-A 6974 S 500 WAT HOPARLÖR 2011 MODEL GittiGidiyor'da 52336121
bu urun acaba basslar falan ıyı vurur mu ya ondan emın degılım alıcam 1 kere duzgun olsun sence nasıl bu urun fıyatıda uygun geldı bana ?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana kalsa mid takımı + anfi al dicem ama almıcaksın o yuzden al gitsin kafana göre yollu olup olmadıgına bakma derim :D

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anfı falan uraşmam ya uzun ış bana gelmez yanı okadar gerek yok teyp aldım zaten sımdı hopörler kaldı şuan zaten almadan kabının yalıtımıyla urasıyorum ızocam dosuyorum ıcıne.ama hopörler konusunda kararsızım ıste bu son gosterdıgım lınktekı ıyımı ya gıder mı bana yanı teyp cıkıslarına ona gore vercem bak sıparış ?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ver aga ver :)

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamdır 6974 alıyorum ya begenmezsem satarım burda bırısıne artık pıoneer sonucta adıyla sattırır kendını bı sekılde satıcı adamın yorumlarınıda okudum herks urunlere orjınal dıyor sıkıntıda yok yanı alıcam kısıde :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok kardesim kaldırır al :eyv