7.0.5md Sürümden Orijinal Yazılıma Dönme

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 7.0.5 md sürüm yüklü aracımdaki media navda. Ben Dbootlu bu sürümden orijinal sürüme dönmek istiyorum. Nasıl yapılıyor araştırdım bulamadım.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.05md yükleme dosyalarının içindeki en son klasör geri dönmek içindi

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef usbde dosya bulunamadı hatasını aşamadım.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onun yedeğini almalıydınız bu konuda açıklamalar var forumda diye hatırlıyorum

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onun yedeğini almalıydınız bu konuda açıklamalar var forumda diye hatırlıyorum

Yedeğini aldım ama winceye giriş yapamadığım için yükleyememiştim. Tekrar 7.0.5md yazılıma dönmek zorunda kaldım yedeği yükledim düzeldi.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani eskiye dönememiş oldunuz. yedek içindeki sadece navigasyonla ilgili dosyayı wince den yükleseydiniz olurdu ama giremediğinizi yazmışsınız. geri döndüğünüzde dboot kalkmıyor diye hatırlıyorum ama neyse kolay gelsin.

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani eskiye dönememiş oldunuz. yedek içindeki sadece navigasyonla ilgili dosyayı wince den yükleseydiniz olurdu ama giremediğinizi yazmışsınız. geri döndüğünüzde dboot kalkmıyor diye hatırlıyorum ama neyse kolay gelsin.

Bende ger dönüş için olan dosyayı okumadı,daha sonra winceye girerek dboot dosyalarını sildim dboot kalktı. Eskiye döndüm ama tabi eski yazılım güncel haritayı tanımadı. Derken yedek yüklemek için tekrar 7.0.5md yükledim. Maceraya girdik. Bu arada naviextras programında son sürüm 7.1.0 diyor. Ama bir bilgi bulamadım bununla ilgili. Eski sürüm media navların son sürümü 7.1.0 mı acaba?