7 Nisan İzmir Buluşma Fotoğrafları

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Fotolar çok güzel herkesin eline ayağına sağlık. Zafer abiye de geldiği için teşekkür ediyoruz. Barış abi eline sağlık farlar çok iyi oldu. Güzel bi gündü iyi şeyler yaptık kaçıranlar kaçırdı bu araçlar bi daha denk gelmez. :)

Bu arada barış abi park lambalarını merakla bekliyoruz :)

Haftasonu yine buluşursak bir tur daha geçeriz üstünden farlar daha iyi olur.

Salı günü gelir ampuller, akşam işten gelince takar hemen fotoğraflar eklerim buraya. Bende çok merak ediyorum hem çamurluk sinyallerine hem parklara aynı ampulu takınca nasıl duracak:eyv

purmol

Bilgi Girilmemiş
gelen herkezin ayağına sağlık.nekadar kalamayıp gitsemde eğlendim.meg rs şahane dışardan görüp inceleme fırsatım olmuştu ama hiç binip dolaşmamıştım ,bizim arabaya değil eşşeğe bindiğimizi anladım :D zafer abiye de ta akhisar dan kalkıp geldiği için teşekkür ederim.izmir in kemik kadrosu oturdu artık önceden sıkıntı çekiyorduk ama şimdi kadro iyi bundan sonraki buluşmalarda daha iyi kadro olacağına eminim.murat abi nin clio yakından daha iyi duruyo foto larda okadar basık durmuyordu şu andan itibaren melih i tokatlamış durumda leylek melih gezsin basık dediği arabasıyla:D
bu arada ramazan bir sürü foto vardı bunlarımı ekledin sadece :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ayaklarınıza sağlık beyler,çok güzel ve aksiyon dolu bir buluşma olmuş,devamını bekliyoruz...:eyv

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zafer Abinin RS in videosu. Neden bende tura çıkmadım ve video çekmedim diye dizlerimi dövüyorum.

Bir dahaki sefere inşallah

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Maşallah hepinize Uğur abinin note yi göremedim :D

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraflar birleştirildi :)

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne demek Murat, senin arabanın güzelliği için yada benim arabanın güzelliği için ugraşmak arasında fark yok:eyv
barışım eyvallah, ben de parklar için hepsiburadadan beyaz ampul aldım, bakalım nasıl olucak ama senin sarı ampul çok güzel olacağa benziyor, bir de lastik parlatıcsı, temizlik bezi vs.. vs.. aldık bişeyler, paslaşırız yine:)

melikooooo, nerde senin komşu, eklesin kendini siteye de takalım stikcer ı onun arabaya da, çekelim fotoları bol bol:)

uğur, inşallah daha güzel olucak, daha güzel işler yapıcaz:)

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gelen herkezin ayağına sağlık.nekadar kalamayıp gitsemde eğlendim.meg rs şahane dışardan görüp inceleme fırsatım olmuştu ama hiç binip dolaşmamıştım ,bizim arabaya değil eşşeğe bindiğimizi anladım :D zafer abiye de ta akhisar dan kalkıp geldiği için teşekkür ederim.izmir in kemik kadrosu oturdu artık önceden sıkıntı çekiyorduk ama şimdi kadro iyi bundan sonraki buluşmalarda daha iyi kadro olacağına eminim.murat abi nin clio yakından daha iyi duruyo foto larda okadar basık durmuyordu şu andan itibaren melih i tokatlamış durumda leylek melih gezsin basık dediği arabasıyla:D
bu arada ramazan bir sürü foto vardı bunlarımı ekledin sadece :D

bu fotografları bulduguna şükretmiyorda...